2019-12-01
  2. /
  4. /
  5. Kolejne sukcesy Agnieszki Zimmermann

W VI Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc na podium stanęła Agnieszka Zimmermann. Ponadto krotoszynianka znalazła w gronie stu najlepszych sportowców służących w polskiej policji.

Na mistrzostwach, tak jak w ubiegłym roku, Agnieszce Zimmermann udało się wywalczyć brązowy medal. Zajęła trzecie miejsce w kategorii open, w której rywalizowało 13 sportsmenek. Nasza zawodniczka wycisnęła 65 kg, ustanawiając swój nowy rekord życiowy.

Kilka dni później A. Zimmermann wzięła udział w uroczystej gali z okazji 100-lecia Policji Państwowej oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego, w trakcie której uhonorowano stu najlepszych sportowców służących w szeregach policji. W tym zacnym gronie znalazła się również reprezentantka SAC Ursus Krotoszyn.

Sorry, there are no polls available at the moment.