2. /
  4. /
  5. Kolejne sukcesy zawodników Impulsu
IMPRESJA KROTOSZYN

Tenisiści stołowi UKS Impuls Zduny nie próżnują. Na Indywidualnych Mistrzostwach Okręgu Południowej Wielkopolski Żaków i Żaczek zdobyli dwa złote medale.

Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Południowej Wielkopolski Żaków i Żaczek, które odbyły się 10 marca w Gołuchowie, rozpoczęły cykl turniejów podsumowujących sezon tenisa stołowego. W zawodach rywalizowali zawodnicy i zawodniczki wyłonieni w turniejach eliminacyjnych z rocznika 2007 lub młodsi. W tym gronie znaleźli się Kasia Roszczak i Miłosz Kołodziejski z Impulsu.

W singlu sporą niespodziankę sprawił Miłosz, zdobywając złoty medal. Z kolei Kasia zajęła siódmą pozycję. W grach mieszanych zdunowska para nie miała sobie równych i stanęła na najwyższym miejscu podium. Przypomnijmy, że działalność UKS Impuls wspiera finansowo gmina Zduny.