2. /
  4. /
  5. Kolejne zwycięstwo Orłów
ENDORFINA

W trzeciej kolejce klasy okręgowej Biały Orzeł Koźmin Wlkp. zmierzył się na wyjeździe ze Strażakiem Słupią. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:3.
Koźminianie od początku gry osiągnęli delikatną przewagę, czego efektem było szybkie otwarcie wyniku. W 18. minucie gry na listę strzelców wpisał się Wojciech Kamiński, który dobił piłkę po szybkim zagraniu wzdłuż bramki w wykonaniu Mateusza Pijanowskiego. Przeciwnicy odpowiedzieli celnym, mocnym strzałem po wykorzystaniu zamieszania po rzucie rożnym. Przed przerwą zawodnik Orłów wbił piłkę do bramki gospodarzy głową, jednak arbiter dopatrzył się błędu i cofnął grę do nieprawidłowo wykonanego wrzutu z autu.
Po przerwie goście już zdecydowanie dominowali nad przeciwnikiem. Udokumentowali to bramką zdobytą przez Krzysztofa Czabańskiego – uwaga – bezpośrednio z rzutu rożnego. Kwadrans później celny strzał w sytuacji sam na sam z bramkarzem oddał Kamiński. Pod koniec spotkania miejscowi pokonali koźmińskiego bramkarza strzałem zza pola karnego.

Strażak Słupia – Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 2:3