2. /
  4. /
  5. Kolejne zwycięstwo Orłów
IMPRESJA KROTOSZYN

18 sierpnia Biały Orzeł Koźmin Wlkp. rozegrał drugi w tym sezonie mecz. Zespół wygrał z Wisłą Borek Wlkp. 1:0.
W pierwszej połowie koźminianie delikatnie dominowali nad przeciwnikiem. Stwarzali sobie wiele dogodnych sytuacji, brakowało jednak skutecznego wykończenia akcji. Najpierw sytuację sam na sam zmarnował Mikołaj Szulc. Później – po dryblingu między obrońcami i sytuacji sam na sam z bramkarzem – Szymon Hajdasz trafił futbolówką w słupek. Z kolei przeciwnicy szybko przechodzili do ataku po odbiorze piłki. Zawodnik Wisły również wypracował sobie sytuację jeden na jednego z golkiperem, jednak posłał piłkę obok bramki.
W drugiej odsłonie można było zobaczyć zdecydowaną przewagę koźminian nad przeciwnikiem. Początkowo nie przełożyło się to jednak na klarowne sytuacje. Brakowało tego magicznego ostatniego podania. Jednak w 75. minucie gry do ataku prawym skrzydłem zerwał się Mikołaj Borowczyk. Dograł wzdłuż bramki do Marcelego Skowrońskiego, który zamknął akcję celnym strzałem, otwierając wynik meczu. Ostatnie 15 minut gry to ataki z obu stron. Nic jednak z tego nie wynikło i finalnie spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0. Na chwilę obecną nasza drużyna ma na swoim koncie 6 punktów. W przyszłym tygodniu Biały Orzeł rozegra mecz na wyjeździe z ekipą Victorii Skarszew.

Biały Orzeł Koźmin Wlkp. – Wisła Borek Wlkp. 1:0 (0:0)

BRAMKI: 1:0 – Marceli Skowroński (75′)

Piast: Wronecki – Konopka (75′ Bierla), Maciejewski, Kaczmarek, Roszczak, Olesków (75′ Zieliński), Jaworski (46′ Lis), Ratajczyk, Borowczyk, Hajdasz (65′ Skowroński), Szulc