Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Kolejny niebezpieczny agresor

2017-11-29
[flexy_breadcrumb]
Kolejny niebezpieczny agresor

W miniony czwartek krotoszyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który – idąc środkiem drogi z nożem w ręku – uszkadzał pojazdy i groził postronnym przechodniom.

 

Na miejsce skierowano patrol policji oraz funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego. – Mundurowi dostrzegli 26-letniego mężczyznę, który uszkodził dwa samochody oraz nerwowo groził nożem postronnym osobom. Potem obrażał funkcjonariuszy i także im groził – informuje Piotr Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

Mężczyzna rzucił się do ucieczki przez pobliskie pole i lasek. Dobiegł do swojej posesji i zabarykadował się w domu wraz z matką. – Gdy policjanci tam dotarli, usłyszeli zza drzwi, jak matka próbuje uspokajać mężczyznę – kontynuuje P. Szczepaniak. – On z kolei kierował do niej groźby i wulgarne słowa. Kobieta w toku postępowania nie potwierdziła tej wersji. Policjanci zdecydowali o wyważeniu drzwi i zastali sprawcę z siekierą w ręku. Został on obezwładniony i zatrzymany. Teraz czekamy na decyzję odnośnie aresztu – dodaje policjant. Jak się okazało, agresywny mężczyzna był pod wpływem amfetaminy i marihuany.

(NOVUS)

Archiwum
Impuls
Brykczyński
Leaderschool
Fachstol baner
Aparatus
BETA
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Czy rok 2018 upłynie przede wszystkim pod znakiem:

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...