Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Koncert na rzecz Zakładu Opieki Paliatywnej

2019-04-17
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Koncert na rzecz Zakładu...
Koncert na rzecz Zakładu Opieki Paliatywnej

Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu Ziemi Krotoszyńskiej i Krotoszyński Ośrodek Kultury, przy wsparciu Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego w Krotoszynie, organizują koncert charytatywny z okazji Światowego Dnia Hospicjów i Opieki Paliatywnej.

 

Impreza odbędzie się 28 kwietnia w sali kameralnej KOK-u. Początek o godzinie 16.15. Celem koncertu jest wsparcie Zakładu Opieki Paliatywnej przy SP ZOZ w Krotoszynie poprzez zbiórkę pieniędzy na zakup elektrycznego podnośnika dla chorych Maxi Move Combi z wagą. Został on zaprojektowany jako kompletny system o elastyczności oferującej rozwiązania dopasowane do konkretnego pacjenta w dowolnym środowisku opieki. Urządzenie wspiera procesy rehabilitacji (siadanie, pionizacja), pielęgnacji (zmiana pozycji, toaleta, kąpiel, prysznic – zapobieganie odleżynom) i leczenia (diety – waga – najwyższa III klasa dokładności). Podnośnik zapewnia komfort i bezpieczeństwo pacjentowi oraz personelowi.

Gwiazdą koncertu będzie zespół wokalny POSITIVE pod kierownictwem Izabeli Piasnej.

Prócz tego, że przed koncertem będą zbierane datki do puszek, można też (do 15 czerwca) dokonywać wpłat na konto: 88 8410 0003 0001 4788 2000 0001 z dopiskiem „Hospicjum 2019”.

(ANKA)

Sorry, there are no polls available at the moment.
Blending
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
Matyla
M-partner