2. /
  4. /
  5. Koncert Piasta
MAX-MAL

13. kolejka V ligi okazała się bardzo szczęśliwa dla Piasta Kobylin, który na własnym terenie rozbił 7:0 Tulisię Tuliszków. Tym samym kobylinianie w wielkim stylu przełamali złą passę.

Gospodarze od początku do końca zdecydowanie górowali nad rywalami. Już w 8. minucie wynik meczu otworzył Jakub Smektała strzałem z 15 metrów. Cztery minuty później Szymon Wosiek zagrał do Dominika Sneli, a ten pokonał bramkarza Tulisii. Jeszcze w pierwszej połowie na 3:0 podwyższył Mateusz Wachowiak.

Po zmianie stron miejscowi nie zwolnili tempa. W 53. minucie piłka po raz czwarty zatrzepotała w bramce gości, tym razem za sprawą Tomasza Kokota. Kwadrans przed końcem samobójcze trafienie zaliczył Adam Kutkowski. Niedługo potem, w zamieszaniu po rzucie rożnym, najprzytomniej zachował się Mateusz Olikiewicz, kierując futbolówkę do siatki. Wynik spotkania ustalił ten, który rozpoczął strzelanie, czyli J. Smektała. Tym efektownym zwycięstwem Piast zrehabilitował się za ostatnie niepowodzenia.

Piast Kobylin – Tulisia Tuliszków 7:0 (3:0)

BRAMKI: 1:0 – Jakub Smektała (8′), 2:0 – Dominik Snela (12′), 3:0 – Mateusz Wachowiak (26′), 4:0 – Tomasz Kokot (53′), 5:0 – Adam Kutkowski (76′ samobójcza), 6:0 – Mateusz Olikiewicz (81′), 7:0 – Jakub Smektała (84′)

PIAST: B. Wosiek – Kubiak, Snela, S. Wosiek, Ratajczak, Smektała, Frąckowiak, Wciórka (78′ K. Jędrzejak), Olikiewicz, Wachowiak (63′ Knuła), Kokot (72′ E. Jędrzejak)