Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Konferencja dla samorządowców i przedsiębiorców

2019-11-30
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Konferencja dla samorządowców i...
Konferencja dla samorządowców i przedsiębiorców

W Urzędzie Miejskim w Krotoszynie odbyła się konferencja „Możliwości rozwoju samorządów i przedsiębiorców z sektora MŚP przy wykorzystaniu oferty Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju oraz WRPO 2014+”, skierowana do samorządowców oraz przedsiębiorców z naszego województwa.

 

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o. o., wychodząc naprzeciw oczekiwaniom samorządowców i przedsiębiorców, na bazie przeprowadzonych konsultacji przygotował ofertę produktową, która ma przyczynić się do aktywizacji przedsiębiorczości lokalnej, co będzie miało bezpośrednie przełożenie na wzmocnienie pozycji konkurencyjnej naszego subregionu.

Podczas spotkania swoje oferty przedstawiły także Departament Wdrażania Programu Regionalnego UMWW (dotyczącą WRPO 2014+) i Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o. o. z siedzibą w Gostyniu, którego udziałowcem jest gmina Krotoszyn.

W spotkaniu udział wzięli m.in. Franciszek Marszałek – burmistrz Krotoszyna, Tomasz Chudy – burmistrz Zdun, wicestarosta Paweł Radojewski, przedstawiciele Krotoszyńskiej Izby Rzemieślniczej i lokalni przedsiębiorcy.

OPRAC. (NOVUS)

FOT. www.krotoszyn.pl

Sorry, there are no polls available at the moment.
Eltom-bud
KUK
Transmed24
Robstal
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek
M-partner