Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Konkurują nie ceną, lecz jakością!

2019-06-10
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Konkurują nie ceną, lecz...
Konkurują nie ceną, lecz jakością!

4 czerwca był w firmie MAHLE Sp. z o. o. dniem otwartym dla mediów, zarówno tych lokalnych, jak i związanych ściśle z branżą motoryzacyjną. Przedstawiciele przedsiębiorstwa zaprezentowali najnowsze produkty oraz założenia działu Aftermarket.

 

MAHLE Aftermarket łączy siłę siedmiu silnych marek, które są synonimami innowacji i bezkompromisowej jakości w skali nie tylko regionalnej, ale i światowej. W 2018 roku do rodziny MAHLE dołączyła nowa marka: brAin bEE, ekspert w wyposażeniu warsztatów samochodowych na rynkach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Ameryki Południowej i części Azji. Daje to potencjalnym klientom możliwość np. uzyskania sprzętu diagnostycznego do użytku w profesjonalnych warsztatach samochodowych, opracowane we własnym zakresie oprogramowania, klimatyzacyjne wyposażenie warsztatowe do samochodów osobowych, ciężarowych i terenowych, urządzenia do badania emisji spalin czy system monitorowania ciśnienia w oponach.

Podczas spotkania z mediami przedstawiciele firmy MAHLE z działu Aftermarketu zaznaczyli, że ważniejsze dla nich jest konkurowanie na rynku motoryzacyjnym wysoką jakością, a nie ceną. Zaprezentowali część swoich najnowszych produktów, które będą także dostępne na polskim rynku, np. technologia TechPRO® Digital ADAS. Dzięki niej będzie można szybciej i łatwiej kalibrować systemy wspomagania jazdy niemal wszystkich producentów i typów pojazdów. Zamiast kilku różnych paneli kalibracyjnych TechPRO® Digital ADAS wymaga wyłącznie jednego, co umożliwia precyzyjną regulację wszystkich czujników i kamer. Rozwiązanie takie pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek, związane z wymianą paneli kalibracyjnych, znacznie skraca czas przetwarzania danych i eliminuje wydatki związane z zakupem więcej niż jednego panelu. Dzięki nieustannym aktualizacjom TechPRO® Digital ADAS zawsze pozostaje na bieżąco. Otwiera to dla warsztatu dodatkowe możliwości naprawy różnych marek pojazdów w warsztacie.

(NOVUS)

Sorry, there are no polls available at the moment.
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
M-partner
Matyla