Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Koźminianie bez punktów

2020-09-06
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Koźminianie bez punktów
Koźminianie bez punktów
Pałac w Orli tekst

W piątej kolejce klasy okręgowej Biały Orzeł Koźmin Wlkp. zagrał na wyjeździe z Pelikanem Grabów. Miejscowi wygrali po dwóch trafieniach z rzutów karnych.

 

W pierwszej części spotkania goście stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji, lecz za każdym razem brakowało skutecznego wykończenia lub ostatniego podania. Przed przerwą gole nie padły.

Po zmianie stron gospodarze przeważali, co i rusz groźnie atakując. Jedna z akcji zakończyła się faulem Oskara Maciejewskiego w polu karnym, w rezultacie czego arbiter wskazał na jedenasty metr. Michał Domagalski pewnym strzałem pokonał koźmińskiego bramkarza. Pięć minut później Krzysztof Czabański doprowadził do remisu uderzeniem z rzutu wolnego. Niedługo potem sędzia podyktował drugi rzut karny dla Pelikana. M. Domagalski znów się nie pomylił i – jak się okazało – było to trafienie na wagę kompletu punktów.

(LENA)

PELIKAN GRABÓW – BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP. 2:1 (0:0)

1:0 – Michał Domagalski (63′ karny)
1:1 – Krzysztof Czabański (68′)
2:1 – Michał Domagalski (74′ karny)

BIAŁY ORZEŁ: Wronecki – Borowczyk, Maciejewski, Konopka, Roszczak, Czabański, Kaźmierczak, Pijanowski (84′ Rój), Hajdasz (52′ Skowroński), Nowakowski (45′ Wciórka), Kamiński

YouTube

Pałac w Orli
MediaSort
energy sped
BGP
Jumbonet
Robstal
Intermarche
daf-mal
Lombard Smok
M-Partner
Kiki Car Care
Zuziak
APR
Archiwum
Active Zone
Kostka
KUK
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Jarmużek