2. /
  4. /
  5. Koźminianie lepsi w pojedynku...
Paweł Radojewski - WYBORY

W 22. kolejce V ligi Biały Orzeł Koźmin Wlkp. zmierzył się z Orłem Mroczeń na jego terenie. Podopieczni Adama Zielińskiego zwyciężyli 3:0.

Koźminianie otworzyli wynik spotkania tuż przed zakończeniem pierwszej połowy za sprawą Szymona Pacholskiego. Chwilę później Krzysztof Czabański podwyższył wynik i na przerwę nasi piłkarze schodzili w znakomitych nastrojach.

W drugiej odsłonie goście kontrolowali przebieg gry. W 77. minucie arbiter podyktował rzut karny dla Białego Orła. Jedenastkę skutecznie egzekwował K. Czabański, ustalając rezultat konfrontacji.

ORZEŁ MROCZEŃ – BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP. 0:3 (0:2)

0:1 – Szymon Pacholski (43)

0:2 – Krzysztof Czabański (45)

0:3 – Krzysztof Czabański (77’ karny)

BIAŁY ORZEŁ: Wronecki – Janowski, Mucha, Konopka, Oleśków, Kamiński, Nowakowski, Pacholski, Konieczny, Czabański, Namysłowski