Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Kryzys MTV trwa

2017-10-30
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Kryzys MTV trwa
Kryzys MTV trwa

Od trzech kolejek nie wiedzie się zespołowi MTV Rozdrażew. W dziesiątej serii rozgrywek Playareny niedawny lider przegrał 3:7 z Igloo. Na pierwszej pozycji umocnił się mistrz poprzedniego sezonu, odnosząc wysokie zwycięstwo.

 

Po bardzo dobrym początku rozgrywek i sześciu wygranych meczach MTV trzy kolejne pojedynki przegrało. W niedzielę w konfrontacji z Igloo rozdrażewianie już po siedmiu minutach stracili Krystiana Troszczyńskiego, który z wybitym barkiem odwieziony został do szpitala. W jego miejsce w bramce pojawił się zawodnik z pola, co jednak nie zmienia faktu, że rywale byli zdecydowani lepsi i zasłużenie wygrali 7:3. Po dwa gole strzelili Dawid Panek i Daniel Gasztyk.

Prowadząca w tabeli drużyna A Seree Tee mecz z Tornadem rozegrała w czwartek z powodu ślubu jednego z czołowych graczy tej drugiej ekipy – Wojciecha Szczepaniaka. Już do przerwy mistrz prowadził 3:0, by ostatecznie zwyciężyć 7:1.

Na drugim miejscu plasuje się Pancom, który rozgromił Brodziaków 16:3. Ekipa ze Zdun wykorzystała brak nominalnego bramkarza u przeciwników, urządzając sobie trening strzelecki. W zespole przegranych kolejny raz dobre zawody rozegrała Weronika Kowalska. Dla Pancomu połowę goli strzelili bracia Filip i Mateusz Kaszubowie.

Trzecią lokatę zajmują Albatrosy, które pokonały 4:3 Żubry. Na kilka minut przed końcem Żubry, za sprawą Piotra Kalaka, doprowadziły do remisu, ale zwycięstwo Albatrosom zapewnił Arkadiusz Szczotka.

W innych spotkaniach Dream Team wygrał 8:4 z Hornets, a LZS Kobierno-Tomnice rozgromił 10:1 Strażników Zachodniej Bramy.

(GRZELO)

FOT. Bartłomiej Szymczak

Archiwum
Impuls
Serafiniak
Leaderschool
Fachstol baner
Brykczyński
BETA
Aparatus
Galeria Krotoszynska
Krajowe Centrum Dopłat
vEdukacja
Vademecum

Ankieta

Kto zostanie piłkarskim mistrzem Polski?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...