Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Kto wygra METAMORFOZĘ?

2017-11-17
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Kto wygra METAMORFOZĘ?
Kto wygra METAMORFOZĘ?

Tego dowiemy się już o północy w niedzielę. Póki co trwa zacięta rywalizacja 12 Pań, które zgłosiły się do naszego konkursu pod hasłem „Gotowa na zmiany? Bądź piękna i zdrowa!”. Każda z nich ma szansę na wygranie METAMORFOZY i przeżycie wspaniałej przygody. Głosować można do 19 listopada.

 

Kandydatka, która zdobędzie najwięcej głosów, przejdzie METAMORFOZĘ. Będzie ona polegać na serii zabiegów pod okiem specjalistów z różnych dziedzin. Makijażem oraz zabiegami kosmetycznymi zajmie się Katarzyna Mocek – Kosmetologia Mirror. Treningi będą prowadzone pod okiem trenerów personalnych z Family Fit. Będzie to osiem treningów indywidualnych, wraz z planem treningowym, rozpisanym na cały miesiąc. A ponadto w trakcie METAMORFOZY jej uczestniczka może liczyć na darmowe wejścia do Family Fit. Z kolei sklep MonEw – dla Wyjątkowych Kobiet – zajmie się doborem kreacji na różne okazje. W salonie optycznym Visus dobiorą dla Ciebie idealne okulary przeciwsłoneczne, a ponadto zrelaksujesz swoje ciało i umysł podczas zabiegów w kapsule floatingowej – jest to kąpiel w wodzie zawierającej sól EPSOM. FotoSebol wykona natomiast dwie profesjonalne sesje zdjęciowe, które będą nie tylko pamiątką, ale również motywacją do utrzymania efektów METAMORFOZY. Jednocześnie będzie to podsumowanie całego procesu Twoich zmian.

Póki co na prowadzeniu jest Patrycja Panek, która zdobyła 31,6% oddanych dotąd głosów (stan na 17 listopada, godz. 14.00). Na drugim miejscu znajduje się Magdalena Suliga – 28,4%, a na trzecim Anna Kremer – 13,5%. Kolejne pozycje zajmują Katarzyna Konarska, Ewa Zimniak i Paulina Pietrzak.

Nauczeni doświadczeniem z wielu poprzednich plebiscytów wiemy, iż w klasyfikacji jeszcze wiele się może zmienić i zapewne walka będzie się toczyć do ostatnich minut głosowania, a więc do 19 listopada, do godziny 23.59. Trzymamy kciuki za wszystkie Kandydatki.

(KINGA KOSTKA / ANKA)

Jak głosować?
Wyślij sms pod nr 72051 (koszt 2,46 zł z VAT) o treści metamorfoza.imię nazwisko, podając imię i nazwisko kandydatki według poniższego wzoru: metamorfoza.Anna Nowak

Regulamin akcjihttp://www.glokalna.pl/zglos-sie-do-metamorfozy/

Klasyfikacja on-line: http://www.glokalna.pl/dla-kogo-metamorfoza/

Specjalna oferta dla klientów Visus

Od 20 listopada do 9 grudnia na odwiedzających Zakłady Optyczne Visus czekać będzie nie lada gratka. Podczas Drzwi Otwartych we wszystkich salonach sieci można będzie skorzystać z doskonałych cen!

Soczewki progresywne marki HOYA będzie można nabyć z 30-procentowym upustem! Dodatkowo przy ich zakupie Klient ma zapewnione badanie u optometrysty gratis. Ponadto na Klientów Visusa czekać będzie 20-procentowa zniżka na oprawy okularowe.

Akcja ma na celu ułatwienie funkcjonowania osobom, które na tę chwilę zmieniają okulary, np. posiadają osobne do czytania i osobne do innych czynności. – Promocje są przewidziane dla osób, które obecnie używają dwóch par okularów, a równie dobrze mogłyby korzystać z jednej, uniwersalnej – komunikuje Paweł Górnik, właściciel Visusa.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Dni Otwartych, warto zadzwonić pod nr 62 725 00 15 lub 62 725 26 42.

KATARZYNA MOCEK – inicjatorka METAMORFOZY

Kilka lat temu ukończyłam ekonomię na Uniwersytecie Wrocławskim i podjęłam pracę w księgowości. Ta praca nauczyła mnie dokładności i sumienności, jednak czułam, że nie jest to zajęcie dla mnie. Chciałam robić coś, co przynosiłoby mi radość i satysfakcję. Od zawsze interesowałam się makijażem i wszystkim związanym z urodą, więc postanowiłam spróbować swoich sił w branży piękna. Zapisałam się na studia o kierunku kosmetologia i ukończyłam je w tym roku z wynikiem bardzo dobrym. W międzyczasie zastanawiałam się, w jakiej dziedzinie się wyspecjalizować. Postanowiłam skupić się na makijażu i makijażu permanentnym. Równolegle ze studiami ukończyłam szkołę makijażu i roczną szkołę makijażu permanentnego z wyróżnieniem. To były jedne z lepszych decyzji w moim życiu. Na drugim roku studiów otworzyłam działalność i tak zaczęła się moja przygoda z makijażami. Wyznaję zasadę, iż stojąc w miejscu człowiek uwstecznia się, dlatego nieustannie inwestuję w swój rozwój uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach. Praca i kontakt z klientkami daje mi wiele radości i satysfakcji. Zawsze dokładam starań , aby świadczone przeze mnie usługi były na jak najwyższym poziomie. Zadowolenie klientek jest dla mnie bardzo ważne, można rzec, że bezcenne. To najlepsza motywacja, żebym nie zatrzymywała się w miejscu i ciągle brnęła do przodu.

NASI PARTNERZY:

K. Mocek – Kosmetologia Mirror

Family Fit – Twoje Centrum Fitness

FotoSebol

Salony Optyczne VISUS

MonEw – dla Wyjątkowych Kobiet

Gościniec
Archiwum
Aparatus
BETA
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Serafiniak
Impuls
Corner
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...