Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Kto zostanie mistrzem halówki?

2020-01-14
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Kto zostanie mistrzem halówki?
Kto zostanie mistrzem halówki?

W niedzielę w hali sportowej przy SP nr 3 rozegrana została VIII, a zarazem przedostatnia kolejka Krotoszyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Mistrza rozgrywek poznamy w ostatniej serii. Największe szanse na tytuł ma Tom-Kar Kobierno Tomnice, któremu wystarczy remis w pojedynku z AST.

 

W pierwszych dwóch meczach widzieliśmy zdecydowaną dominację jednej ze stron. Najpierw Albatrosy rozgromiły 20:0 Creative. Pięć goli strzelił Kamil Kaźmierczak, a cztery były dziełem Adriana Szczotki. Z kolei Tom-Kar rozbił 23:1 ekipę Navy Seals, a 13 razy do siatki trafił Karol Krystek.

Bardzo zacięta była konfrontacja Ekipy z Sulmierzyc i Żubrów. Mistrzowie poprzedniej edycji prowadzili 6:4, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 6:6. Dla sulmierzyckiego zespołu po dwie bramki zdobyli Wojciech Budzik i Mariusz Pyrzewski.

W starciu MTV Rozdrażew z Octagonem do przerwy ci drudzy prowadzili 5:3, ale potem do głosu doszli rozdrażewianie i wygrali 9:7. Trzy trafienia dla MTV zaliczył Bartłomiej Ziembiński.

W ostatnim spotkaniu VIII kolejki szanse na mistrzowski tytuł pogrzebali piłkarze Pancomu Zduny, gdyż ulegli 1:2 drużynie A Seree Tee. Ojcem zwycięstwa był Łukasz Budziak, który strzelił oba gole dla AST.
Zawodnikiem VII kolejki został Marcin Ratajczyk z Octagonu. A już 19 stycznia poznamy mistrza KLHPN. Wszystko tak się ułożyło, że dwa najlepsze zespoły – Tom-Kar oraz AST – zmierzą się w bezpośrednim pojedynku. Ekipie z Kobierna i Tomnic do końcowego triumfu wystarczy remis.

(LENA)

Sorry, there are no polls available at the moment.
Eltom-bud
KUK
Transmed24
Robstal
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek