Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

LOGinLAB. obchodzi swoją piątą rocznicę!

2019-06-25
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. LOGinLAB. obchodzi swoją piątą...
LOGinLAB. obchodzi swoją piątą rocznicę!

Tegoroczne zawody crossfitowe będą gościć atletów z całego świata. To wielkie sportowe wydarzenie, największe w Polsce zawody w formule crossfit, już w dniach 12-14 lipca, oczywiście w Krotoszynie!

 

– Jest to event, za który dziękuję wolontariuszom. Ich zaangażowanie w imprezę każdego roku jest nieocenione i stanowi jej główny motor napędowy. Są to głownie mieszkańcy naszego miasta i gminy. Rewelacyjni ludzie! – mówi Dawid Kujawski, właściciel marki LOGinLAB.

Marka LOGinLAB. znana jest również z wydarzeń podczas targów fitness FIWE i ESP, odbywających się na terenie naszego kraju w Krakowie, Warszawie i Gdańsku. We wcześniejszych latach zawody organizowano również we Wrocławiu, gdzie rozegrana była edycja dla początkujących atletów. To największe tego typu imprezy w kraju. Każda z edycji to rywalizacja ponad 100 zawodników w przeróżnych kategoriach.

Ten rok jest szczególny, gdyż LOGinLAB. obchodzi swoją piątą rocznicę, a w zmaganiach wystartuje światowa czołówka. Podczas pięcioletniej działalności udało zorganizować się osiem imprez oraz jedne zawody on-line.

W tym roku w Krotoszynie zobaczyć będzie można rywalizację w siedmiu kategoriach: MAN IND, MASTERS MAN35+ IND, TEENS, KIDS oraz drużynowych – MAN+MAN, WOMAN+MAN i 3xMAN. Nagrody finansowe zachęcają do udziału. Pula nagród wynosi bowiem ponad 20 000 złotych.

Po raz pierwszy w zawodach uczestniczyć będą zawodnicy z Korei. Dodatkowo na torach startowych będzie można zobaczyć atletów z Włoch, Czech, Danii i oczywiście z Polski. – Dziękuję sponsorom i partnerom LOGinLAB. To oni widzą sens w naszych działaniach. Są wśród nich głównie lokalne firmy, ale znajdą się też pasjonaci sportu z dalszych zakątków naszego kraju – podkreśla Tobiasz Narożniak, organizator zawodów.

D. Kujawski potwierdza, że w dniach 13-15 września LOGinLAB. ponownie pojawi się w Warszawie. – To frajda widzieć się regularnie z zawodnikami w Polsce i patrzeć, jaki robią postęp, dlatego chcemy stworzyć im możliwość startu w najlepszej jakościowo imprezie. Ten rok jest podsumowaniem pięcioletniej działalności LOGinLAB., więc spodziewać się można wielu niespodzianek i powrotów do przeszłości – zapowiada D. Kujawski.

– W tym roku zapraszamy również na półwysep helski – kontynuuje. – Naszym najmilszym projektem jest strefa na campingu Chałupy 6, gdzie można potrenować z surferskim krajobrazem w tle. Pozytywni trenerzy LOGinLAB. na profesjonalnym sprzęcie od firmy HES. Cała strefa to profesjonalnie zaopatrzona przestrzeń nad samym brzegiem zatoki. Zatem od czerwca do września możecie spotkać pasjonatów, zawodników MMA oraz najlepszych atletów LOGinLAB. właśnie tam – dodaje D. Kujawski.

Warto śledzić poczynania LOGinLAB. na stronie internetowej www.loginlab.eu oraz na fp instagram oraz fb #loginlab. Impreza jest cyklicznym wydarzeniem na polskim rynku. W największych miastach i najlepszych lokalizacjach spotkać ich można niemal wszędzie. ale ciągle głównym eventem jest LOGinLAB. W Krotoszynie nie możecie tego przegapić. Tegoroczna nazwa – MODERN COMPETITION – oznacza, że będą to nowoczesna zmagania, podczas których zaplanowano również darmowe warsztaty graffiti i zabawy z animatorami dla dzieci oraz warsztaty sportowe dla dojrzalszych miłośników fitness. Zapraszamy 12-14!

Zapowiedź sezonu 2019:

Zapowiedź rywalizacji 2019:

Zaproszenie na zawody przez team LOGinLAB. 2019:

Sorry, there are no polls available at the moment.
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
M-partner
Matyla