Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

LOGinLAB w stolicy kraju

2017-09-15
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. LOGinLAB w stolicy kraju
LOGinLAB w stolicy kraju

Podczas wrześniowych targów FIWE w Warszawie odbyły się ostatnie w tym roku zawody crossfitowe z serii LOGinLAB, których inicjatorem jest krotoszynianin – Dawid Kujawski. Zawodnicy rywalizowali drużynowo i indywidualnie.

 

– LOGinLAB w Warszawie było największą z imprezą z tego cyklu, jaką udało mi się zorganizować. W Krotoszynie mieliśmy 160 zawodników, a w stolicy kraju ponad 170 miłośników crossfitu – oznajmia Dawid Kujawski.

W zmaganiach indywidualnych zaprezentowało się sześciu przedstawicieli powiatu krotoszyńskiego. Piotr Konarski był szósty w MEN Scaled. Pozycję niżej uplasował się Piotr Kopaczyński w MEN 35RX. Z kolei Łukasz Zachwiej zajął 13. lokatę w MEN RX. W rywalizacji kobiet Marlena Kuczyska była siódma, Angelika Korzecka dwunasta, a Barbara Talaga czternasta. – Zawodnicy z naszego powiatu zaprezentowali się znakomicie, pokazując przy tym bardzo dobrą technikę. Warto zaznaczyć, że po raz pierwszy w zawodach uczestniczyła osoba mająca 12 lat – Daria Nikitenko – mówi D. Kujawski.

W zawodach drużynowych Patryk Sekula i Wojciech Jagła, występujący pod nazwą Unbroken Team, uplasowali się na dziewiątym miejscu, a Piotr Całujek i Sebastian Pluta (Grom w Raju) zajęli 15. pozycję. Z kolei znane z prowadzenia zajęć w LAB.Krotoszyn, Agnieszka Lepczyńska i Kalina Ryba, zakończyły rywalizację na ósmej lokacie.

W swoim debiucie Martyna Rost wraz z Zuzanną Filipiak zajęły trzecią pozycję. – Zawody pozostaną na długo w mojej pamięci, ponieważ zdecydowałam się w nich uczestniczyć po raz pierwszy jako zawodniczka, a nie sędzia. Wraz z przyjaciółką osiągnęłyśmy znacznie więcej, niż planowałyśmy, przy okazji świetnie się bawiąc. Jak na debiut nie mogło być lepiej – stwierdza Martyna Rost. – LOGinLAB FIWE uważam za coś wspaniałego. Super atmosfera, ludzie motywujący do działania i podtrzymujący na duchu. Dodatkowo mnóstwo adrenaliny, dającej pozytywnego kopa w każdym treningu – dodaje.

– Dla LOGinLAB pokazanie się na największych targach fitness w tej części Europy jest wielkim osiągnięciem. Przez cały weekend promowaliśmy Krotoszyn poprzez banery i koszulki z logotypem miasta. Dodatkowo spiker wielokrotnie powtarzał nazwę naszej miejscowości. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi zorganizować tak dużą imprezę, a w szczególności krotoszyńskiej ekipie LAB, na czele z Tobiaszem Narożniakiem i Mateuszem Czubakiem – podsumowuje D. Kujawski.

(GRZELO)

Archiwum
Impuls
Serafiniak
Leaderschool
Fachstol baner
Brykczyński
BETA
Aparatus
Galeria Krotoszynska
Krajowe Centrum Dopłat
vEdukacja
Vademecum

Ankieta

Kto zostanie piłkarskim mistrzem Polski?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...