Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

LOGinLAB w stolicy kraju

2017-09-15
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. LOGinLAB w stolicy kraju
LOGinLAB w stolicy kraju

Podczas wrześniowych targów FIWE w Warszawie odbyły się ostatnie w tym roku zawody crossfitowe z serii LOGinLAB, których inicjatorem jest krotoszynianin – Dawid Kujawski. Zawodnicy rywalizowali drużynowo i indywidualnie.

 

– LOGinLAB w Warszawie było największą z imprezą z tego cyklu, jaką udało mi się zorganizować. W Krotoszynie mieliśmy 160 zawodników, a w stolicy kraju ponad 170 miłośników crossfitu – oznajmia Dawid Kujawski.

W zmaganiach indywidualnych zaprezentowało się sześciu przedstawicieli powiatu krotoszyńskiego. Piotr Konarski był szósty w MEN Scaled. Pozycję niżej uplasował się Piotr Kopaczyński w MEN 35RX. Z kolei Łukasz Zachwiej zajął 13. lokatę w MEN RX. W rywalizacji kobiet Marlena Kuczyska była siódma, Angelika Korzecka dwunasta, a Barbara Talaga czternasta. – Zawodnicy z naszego powiatu zaprezentowali się znakomicie, pokazując przy tym bardzo dobrą technikę. Warto zaznaczyć, że po raz pierwszy w zawodach uczestniczyła osoba mająca 12 lat – Daria Nikitenko – mówi D. Kujawski.

W zawodach drużynowych Patryk Sekula i Wojciech Jagła, występujący pod nazwą Unbroken Team, uplasowali się na dziewiątym miejscu, a Piotr Całujek i Sebastian Pluta (Grom w Raju) zajęli 15. pozycję. Z kolei znane z prowadzenia zajęć w LAB.Krotoszyn, Agnieszka Lepczyńska i Kalina Ryba, zakończyły rywalizację na ósmej lokacie.

W swoim debiucie Martyna Rost wraz z Zuzanną Filipiak zajęły trzecią pozycję. – Zawody pozostaną na długo w mojej pamięci, ponieważ zdecydowałam się w nich uczestniczyć po raz pierwszy jako zawodniczka, a nie sędzia. Wraz z przyjaciółką osiągnęłyśmy znacznie więcej, niż planowałyśmy, przy okazji świetnie się bawiąc. Jak na debiut nie mogło być lepiej – stwierdza Martyna Rost. – LOGinLAB FIWE uważam za coś wspaniałego. Super atmosfera, ludzie motywujący do działania i podtrzymujący na duchu. Dodatkowo mnóstwo adrenaliny, dającej pozytywnego kopa w każdym treningu – dodaje.

– Dla LOGinLAB pokazanie się na największych targach fitness w tej części Europy jest wielkim osiągnięciem. Przez cały weekend promowaliśmy Krotoszyn poprzez banery i koszulki z logotypem miasta. Dodatkowo spiker wielokrotnie powtarzał nazwę naszej miejscowości. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi zorganizować tak dużą imprezę, a w szczególności krotoszyńskiej ekipie LAB, na czele z Tobiaszem Narożniakiem i Mateuszem Czubakiem – podsumowuje D. Kujawski.

(GRZELO)

Archiwum
Gościniec
Aparatus
BETA
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Serafiniak
Impuls
Corner
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...