Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Magda Suliga wygrała METAMORFOZĘ!

2017-11-20
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Magda Suliga wygrała METAMORFOZĘ!
Magda Suliga wygrała METAMORFOZĘ!

Głosowanie w naszej akcji pod hasłem „Gotowa na zmiany? Bądź piękna i zdrowa!” zakończyło się w niedzielę o godzinie 23.59. Zwyciężyła Magdalena Suliga i to ona podda się METAMORFOZIE!

 

Przez ostatnie dwa tygodnie głosowaliście na 12 kandydatek do METAMORFOZY. W minioną niedzielę o godzinie 23.59 linie plebiscytu zostały zamknięte i w końcu poznaliśmy zwyciężczynię, która wygrała METAMORFOZĘ! Walka była zacięta do ostatnich chwil.

Trzecie miejsce zajęła Patrycja Panek, na którą oddano 18,5 % głosów. Na drugiej lokacie znalazła się Anna Kremer – 29,6 %. A laureatką została Magdalena Suliga, która zdobyła 37,7% głosów.

Każda z 11 Pań otrzyma upominek! Nasi Partnerzy – MonEw, Kosmetologia Mirror, Foto Sebol, Visus i Family Fit – ufundowali talony o wartości 100 zł na usługi lub produkty dla pięciu Kandydatek. Dla trzech Pań Gabinet Rehabilitacji Moniki Szarzyńskiej funduje po dwie sesje masażu kamieniami, a Akademia Piłkarska Reissa ofiarowuje karnety na bezpłatne treningi dla dzieci dwóch Kandydatek. Z kolei jedna z Kandydatek otrzyma nagrodę-niespodziankę od naszej redakcji.

METAMORFOZA będzie polegać na serii zabiegów pod okiem specjalistów z różnych dziedzin. Makijażem oraz zabiegami kosmetycznymi zajmie się Katarzyna Mocek – Kosmetologia Mirror. Treningi będą prowadzone pod okiem trenerów personalnych z Family Fit. Będzie to osiem treningów indywidualnych, wraz z planem treningowym, rozpisanym na cały miesiąc. A ponadto w trakcie METAMORFOZY jej uczestniczka może liczyć na darmowe wejścia do Family Fit. Z kolei sklep MonEw – dla Wyjątkowych Kobiet – zajmie się doborem kreacji na różne okazje. W salonie optycznym Visus dobiorą dla Ciebie idealne okulary przeciwsłoneczne, a ponadto zrelaksujesz swoje ciało i umysł podczas zabiegów w kapsule floatingowej – jest to kąpiel w wodzie zawierającej sól EPSOM. Najlepszą fryzurę dla laureatki dobiorą i wykonają specjalistki z Luxosfery. Z kolei FotoSebol wykona dwie profesjonalne sesje zdjęciowe, które będą nie tylko pamiątką, ale również motywacją do utrzymania efektów METAMORFOZY. Jednocześnie będzie to podsumowanie całego procesu Twoich zmian.

Regulamin akcji dostępny jest na www.glokalna.pl.

(KINGA KOSTKA / ANKA)

Specjalna oferta dla klientów Visus

Od 20 listopada do 9 grudnia na odwiedzających Zakłady Optyczne Visus czekać będzie nie lada gratka. Podczas Drzwi Otwartych we wszystkich salonach sieci można będzie skorzystać z doskonałych cen!

Soczewki progresywne marki HOYA będzie można nabyć z 30-procentowym upustem! Dodatkowo przy ich zakupie Klient ma zapewnione badanie u optometrysty gratis. Ponadto na Klientów Visusa czekać będzie 20-procentowa zniżka na oprawy okularowe.

Akcja ma na celu ułatwienie funkcjonowania osobom, które na tę chwilę zmieniają okulary, np. posiadają osobne do czytania i osobne do innych czynności. – Promocje są przewidziane dla osób, które obecnie używają dwóch par okularów, a równie dobrze mogłyby korzystać z jednej, uniwersalnej – komunikuje Paweł Górnik, właściciel Visusa.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Dni Otwartych, warto zadzwonić pod nr 62 725 00 15 lub 62 725 26 42.

KATARZYNA MOCEK – inicjatorka METAMORFOZY

Kilka lat temu ukończyłam ekonomię na Uniwersytecie Wrocławskim i podjęłam pracę w księgowości. Ta praca nauczyła mnie dokładności i sumienności, jednak czułam, że nie jest to zajęcie dla mnie. Chciałam robić coś, co przynosiłoby mi radość i satysfakcję. Od zawsze interesowałam się makijażem i wszystkim związanym z urodą, więc postanowiłam spróbować swoich sił w branży piękna. Zapisałam się na studia o kierunku kosmetologia i ukończyłam je w tym roku z wynikiem bardzo dobrym. W międzyczasie zastanawiałam się, w jakiej dziedzinie się wyspecjalizować. Postanowiłam skupić się na makijażu i makijażu permanentnym. Równolegle ze studiami ukończyłam szkołę makijażu i roczną szkołę makijażu permanentnego z wyróżnieniem. To były jedne z lepszych decyzji w moim życiu. Na drugim roku studiów otworzyłam działalność i tak zaczęła się moja przygoda z makijażami. Wyznaję zasadę, iż stojąc w miejscu człowiek uwstecznia się, dlatego nieustannie inwestuję w swój rozwój uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach. Praca i kontakt z klientkami daje mi wiele radości i satysfakcji. Zawsze dokładam starań , aby świadczone przeze mnie usługi były na jak najwyższym poziomie. Zadowolenie klientek jest dla mnie bardzo ważne, można rzec, że bezcenne. To najlepsza motywacja, żebym nie zatrzymywała się w miejscu i ciągle brnęła do przodu.

NASI PARTNERZY:

K. Mocek – Kosmetologia Mirror

Family Fit – Twoje Centrum Fitness

FotoSebol

Salony Optyczne VISUS

MonEw – dla Wyjątkowych Kobiet

Gabinet Rehabilitacji Moniki Szarzyńskiej

Akademia Piłkarska Reissa
Luxosfera

Archiwum
Gościniec
Aparatus
BETA
Mazi Owczarz
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Impuls
Serafiniak
Wojno
Kamienica
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...