Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Margaret zdobyła koźmińską publiczność

2019-06-11
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Kultura
  4. /
  5. Margaret zdobyła koźmińską publiczność
Margaret zdobyła koźmińską publiczność

W miniony weekend odbyły się kolejne Dni Koźmina Wlkp. Bez wątpienia największą gwiazdą imprezy była Margaret. Na jej koncert przybyły tłumy fanów.

 

Organizatorem imprezy był Gminny Zespół Instytucji Kultury w Koźminie Wlkp. Na koźmińskim podzamczu oczywiście występowali lokalni artyści, zespoły muzyczne i grupy działające przy miejscowym Ośrodku Kultury, a także holenderska orkiestra dęta. W piątek licznie zgromadzeni widzowie bawili się na rockowo z zespołem Grana Śmietana oraz na Castle Party z udziałem koźmińskiego kolektywu DJ-ów oraz gwiazdami wieczoru – Kalwi i Remi. Tego dnia w bibliotece otwarto wystawę sekcji plastycznej i modelarskiej OK.

W sobotę na scenie mogliśmy zobaczyć występy koźmińskich artystów oraz trzech tenorów z orkiestrą salonową Moderato. Dzień zakończył się w stylu disco-polo z zespołem Power Play oraz zabawą taneczną z grupą Max-Mix.

W niedzielę tradycyjnie odbył się Festiwal Piosenki Przedszkolaków o Złoty Dzwoneczek. Potem był spektakl dla dzieci „Morskie opowieści” teatru Łata oraz koncert Chóru im. Czesława Czypickiego z okazji 200-lecia urodzin Stanisława Moniuszki. Wystąpiła też koźmińska orkiestra dęta. Publikę rozbawił kabaretowy Teatr Nikoli, który zaprezentował spektakl „Maruczella”.

Niedzielny koncert Margaret przyciągnął tłumy fanów, zwłaszcza tych z młodszego pokolenia. Widzowie żywiołowym aplauzem przywitali gwiazdę, która dała prawdziwy popis. Wszyscy bawili się znakomicie.

(NOVUS)

Sorry, there are no polls available at the moment.
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
M-partner
Matyla