Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Medale naszych zapaśników

2019-05-18
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Medale naszych zapaśników
Medale naszych zapaśników

Zapaśnicy UKS Olimpijczyk Sulmierzyce z powodzeniem walczyli na zawodach młodzików w Olsztynie i Pieszycach. Z kolei Robert Baran z LKS Ceramik Krotoszyn bardzo dobrze spisał się w memoriale na Ukrainie.

 

W ogólnopolskich zawodach młodzików w Olsztynie udział wzięło dwóch zawodników sulmierzyckiego klubu i obaj zdobyli medale. W kategorii 52 kg na drugim miejscu uplasował się Przemysław Wizner, a w kat. 100 kg trzeci był Filip Cierniejewski.

Podopieczni Rafała Patalasa medale przywieźli także z Międzynarodowych Mistrzostw Młodzików i Młodziczek w Pieszycach. Na najwyższym stopniu podium stanęli P. Wizner (52 kg) i Antonina Cierniejewska (58 kg), a brąz wywalczyli Dominika Grobelna (62 kg) i F. Cierniejewski (100 kg).

W XXIII Outstanding Ukrainian Wrestlers and Coaches Memorial w Kijowie startował Robert Baran. Zapaśnik Ceramika Krotoszyn w pierwszej rundzie konfrontacji finałowej, w której zmierzył się z reprezentantem gospodarzy, doznał kontuzji i był zmuszony poddać walkę. Wcześniej pokonał rywala z Armenii (11:0) oraz innego Ukraińca (2:0).

(GRZELO)

Sorry, there are no polls available at the moment.
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
M-partner
Matyla