Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
E-paka
Duży baner na środku

Międzyosiedlowy finał

2019-02-09
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Międzyosiedlowy finał
Międzyosiedlowy finał

W hali sportowej przy ulicy Strzeleckiej w Koźminie Wlkp. rozegrano Turniej Halowej Piłki Nożnej Mieszkańców Miasta i Gminy. Zawody wygrała reprezentacja Osiedla nr 3, która w finale pokonała 5:0 ekipę z Osiedla nr 1.

 

W turnieju zagrało 13 zespołów, które podzielono na trzy grupy. Do dalszej fazy awansowali zwycięzcy grup, drużyny z drugich miejsc i najlepsza z trzecich lokat. Pozostałe dwa teamy z trzecich pozycji rozegrały baraż.

W ćwierćfinałach Wrotków ograł Borzęcice (1:0), Wyrębin pokonał Pogorzałki Wielkie (1:0), Osiedle nr 1 w Koźminie Wlkp. okazało się lepsze od Nowej Obry (5:0), a Osiedle nr 3 w Koźminie Wlkp. wygrało z Borzęciczkami (2:0). W półfinałach osiedlowe ekipy odprawiły z kwitkiem Wrotków (Os. nr 1 wygrało 2:1) i Wyrębin (2:0 zwyciężyło Os. nr 3).

Trzecie miejsce zajął zespół z Wrotkowa, który zremisował 1:1 z Wyrębinem, ale w rzutach karnych był lepszy od rywali. W finale Osiedle nr 3 rozgromiło 5:0 koźmińską Jedynkę.

Za najlepszego gracza turnieju uznano Oskara Maciejewskiego, a miano najlepszego bramkarza przyznano Tomaszowi Krysiowi.

(GRZELO)

FOT. GOS Koźmin Wlkp.

Sorry, there are no polls available at the moment.
KUK
Eltom-bud
Robstal
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek
M-partner