2. /
  4. /
  5. Bielawianka ponownie lepsza
Dariusz Rozum

W sobotę Barycz Sułów zmierzyła się na wyjeździe z Bielawianką Bielawa. Miejscowi po raz drugi w tym sezonie okazali się lepsi o jedno trafienie, z tym że jesienią wygrali 3:2, a teraz 2:1.

Wszystko, co najważniejsze w tym meczu, wydarzyło się w pierwszym kwadransie gry. Już w trzeciej minucie gospodarze objęli prowadzenie po błędzie sułowskiego bramkarza. Siedem minut później golkiper Baryczy ponownie został zmuszony do kapitulacji.

Nasz zespół szybko się otrząsnął z tego podwójnego ciosu, gdyż w 14. minucie zmniejszył straty za sprawą Piotra Możdrzecha. Wydawało się, że piłkarze obu drużyn zafundują widzom prawdziwy festiwal strzelecki, ale więcej goli w tym meczu nie padło i trzy punkty zostały w Bielawie.