Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Młodzi piłkarze doskonalili swoje umiejętności

2019-11-07
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Bez kategorii, Sport
  4. /
  5. Młodzi piłkarze doskonalili swoje...
Młodzi piłkarze doskonalili swoje umiejętności
Vidia film tekst

29 października w hali widowiskowo-sportowej w Krotoszynie odbyło się szkolenie w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Zawodnicy oraz trenerzy mieli możliwość poszerzenia swojej piłkarskiej wiedzy.

 

Treningi Mobilnej Akademii organizowane są przez Polski Związek Piłki Nożnej. Kierowane są nie tylko do młodych zawodników, ale również do trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego i miłośników futbolu. Zajęcia mają na celu wyłonienie talentów piłkarskich z całego kraju oraz podniesienie jakości edukacji sportowej.

Szkolenie rozpoczęło się od wykładu teoretycznego na temat pomysłowości na boisku. Później grupa orlików uczestniczyła w treningu „Rozwój kreatywności i inteligencji”. Młodzi piłkarze mieli okazję nauczyć się tego, jak trzeba myśleć na boisku, by przechytrzyć przeciwnika. W zajęciach praktycznych wziął udział również zespół złożony z młodzików.

Każdy z uczestników otrzymał materiały szkoleniowe w postaci książek. Młodzi adepci piłki nożnej z ogromnym zaciekawieniem słuchali porad i solidnie pracowali na zajęciach praktycznych.

(LENA)

YouTube

MediaSort
energy sped
BGP
Robstal
daf-mal
Archiwum
Jumbonet
Intermarche
Lesniczowka
Lombard Smok
M-Partner
Phone Spa
Kiki Car Care
Zuziak
APR
Active Zone
KUK
Eltom-bud
Jarmużek
Kostka
Pod Szyszkami