Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
E-paka
Wojno
Duży baner na środku

Młodzi piłkarze doskonalili swoje umiejętności

2019-11-07
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Bez kategorii, Sport
  4. /
  5. Młodzi piłkarze doskonalili swoje...
Młodzi piłkarze doskonalili swoje umiejętności

29 października w hali widowiskowo-sportowej w Krotoszynie odbyło się szkolenie w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Zawodnicy oraz trenerzy mieli możliwość poszerzenia swojej piłkarskiej wiedzy.

 

Treningi Mobilnej Akademii organizowane są przez Polski Związek Piłki Nożnej. Kierowane są nie tylko do młodych zawodników, ale również do trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego i miłośników futbolu. Zajęcia mają na celu wyłonienie talentów piłkarskich z całego kraju oraz podniesienie jakości edukacji sportowej.

Szkolenie rozpoczęło się od wykładu teoretycznego na temat pomysłowości na boisku. Później grupa orlików uczestniczyła w treningu „Rozwój kreatywności i inteligencji”. Młodzi piłkarze mieli okazję nauczyć się tego, jak trzeba myśleć na boisku, by przechytrzyć przeciwnika. W zajęciach praktycznych wziął udział również zespół złożony z młodzików.

Każdy z uczestników otrzymał materiały szkoleniowe w postaci książek. Młodzi adepci piłki nożnej z ogromnym zaciekawieniem słuchali porad i solidnie pracowali na zajęciach praktycznych.

(LENA)

Sorry, there are no polls available at the moment.
Eltom-bud
KUK
Transmed24
Robstal
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek
M-partner