Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Na szczycie bez zmian

2017-09-11
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Na szczycie bez zmian
Na szczycie bez zmian

Po dwóch tygodniach przerwy na boiska wrócili zawodnicy rywalizujący w piłkarskich rozgrywkach krotoszyńskiej Playareny. Czołowe zespoły odniosły zwycięstwa. Na czele nadal znajduje się MTV, a kolejne pozycje zajmują A Seree Tee i Pancom Zduny.

 

Lider rozgrywek już do przerwy prowadził z Dream Teamem 3:0. Po zmianie stron ekipa z Rozdrażewa kontrolowała sytuację na boisku i ostatecznie zwyciężyła 5:1. MTV z kompletem zwycięstw na koncie prowadzi w tabeli dzięki lepszemu bilansowi bramek.

Drugą lokatę zajmuje ekipa A Seree Tee, która w mocno osłabionym składzie pokonała Igloo 7:5. Na pochwały zasłużył doświadczony Piotr Fabiś (AST), który w dwóch ostatnich spotkaniach aktualnych mistrzów ligi zaliczył cztery trafienia. W piątej kolejce dojdzie do pojedynku na szczycie pomiędzy AST i MTV.

Trzeci w tabeli Pancom rozgromił 15:4 drużynę Hornets. Świetny mecz rozegrali kapitan zespołu ze Zdun – Radosław Kołodziej, który pięć razy wpisywał się na listę strzelców, i Mateusz Kaszub, który był o jedno trafienie gorszy. Mecz mógł potoczyć się inaczej, gdyby zawodnicy Hornets wykorzystali świetne sytuacje, jakie stworzyli sobie na początku konfrontacji.

Pierwsze zwycięstwo w lidze odnieśli Strażnicy Zachodniej Bramy, pokonując 6:3 Brodziak Team. Wprawdzie przegrywali już 1:3, ale w drugiej połowie, między innymi dzięki trzem golom Jakuba Szwarczyńskiego, nie dali rywalom szans.

Pojedynek LZS-u Kobierno-Tomnice z Albatrosami został przełożony na prośbę pierwszego zespołu, który wystąpił w turnieju piłki ulicznej.

Ekipa Żubrów oddała mecz walkowerem na rzecz Tornado. Wicemistrzowie ligi w poprzednim sezonie do samego końca bili się o triumf, notując w sumie zaledwie trzy porażki. Obecnie, po czterech kolejkach, mają na koncie ledwie trzy oczka.

(GRZELO)

FOT. Dominik Góral

Gościniec
Archiwum
Aparatus
BETA
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Serafiniak
Impuls
Corner
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...