Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Nabory uzupełniające w APR

2019-03-18
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Nabory uzupełniające w APR
Nabory uzupełniające w APR
Aparatus reklama w artykule

7742 zawodników trenujących na co dzień w 128 lokalizacjach w pięciu województwach pod okiem 377 wykwalifikowanych trenerów. Aż trudno uwierzyć, że liczby te obrazują jedną z największych szkółek piłkarskich – Akademię Piłkarską Reissa. Przyjdź na darmowy trening zapoznawczy i spróbuj swoich sił. Trenerzy zapraszają wszystkich pasjonatów piłki nożnej już od czwartego roku życia.

 

Akademia Piłkarska Reissa to klub działający w powiecie krotoszyńskim od 2011 roku. W naszym regionie ma lokalizacje w Krotoszynie, Kobylinie oraz Zdunach. Główną ideą szkolenia w klubie jest zapewnienie każdemu z zawodników poczucia spełnienia i możliwości czerpania jak największej radości z samej gry.

– Naszym zadaniem na etapie piłkarskiego rozwoju dzieci jest nie tylko doskonalenie techniki, lecz również kształtowanie charakteru i pozytywnego podejścia do życia i piłki nożnej. Prawdziwą radość z futbolu najlepiej można odczuć wspólnie, dlatego też duży nacisk kładziemy także na integrację i zespołowość – podkreśla Grzegorz Nowak, trener APR w Krotoszynie.

Nabory uzupełniające to idealny moment, aby rozpocząć przygodę w klubie. Duża grupa nowych zawodników szybciej adaptuje się w gronie nieznanych sobie kolegów i koleżanek. Tegoroczne nabory wyróżniają się nie tylko rekordową liczbą zainteresowania, ale i możliwością spróbowania swoich sił podczas trzech darmowych treningów. Należy zarejestrować się na stronie www.akademiareissa.pl.

– Od zawsze marzyłem, aby szkolić najmłodszych, dlatego w Akademii już od czwartego roku życia edukujemy dzieci poprzez sport. Z perspektywy czasu nieskromnie mogę powiedzieć, że wraz z całym sztabem trenerów i asystentów, na co dzień angażujących się w treningi, tworzymy w Polsce podwaliny systemu szkolenia najmłodszych adeptów. Chcemy zarażać pasją do futbolu jak najwcześniej poprzez zabawę, dobrą opiekę, modelowy system szkolenia i miłą atmosferę na treningach – mówi Piotr Reiss, patron APR.

Bardzo dobrze rozwijają się drużyny juniorskie APR. Po awansie do Centralnej Ligi Juniorów zespołu U-17 trenera Macieja Palki przyszedł czas na kolejne świętowanie. Tym razem podopieczni trenerów Mateusza Kamińskiego i Thomasa Rozworskiego odwrócili losy pierwszego spotkania z CWKS MUKS Zawisza Bydgoszcz i w rewanżu rozgromili rywala 5:1, tym samym zapewniając sobie promocję do CLJ rocznika U-15.

W drugim z wymienionych teamów gra pochodzący z Krotoszyna Allen Rozum. – Jesteśmy bardzo dumni z postawy naszego wychowanka. Allen to bardzo pracowity i skromny chłopak, który ma duże umiejętności. Cieszymy się z jego rozwoju oraz trzymamy kciuki za jego postawę w kolejnych turniejach i meczach ligowych – komentuje Maciej Parczyński, trener APR w Krotoszynie.

Dołącz do Akademii Piłkarskiej Reissa i przekonaj się, czym jest magia piękna futbolu. Więcej informacji pod numerem tel. 502 741 749.

(KAKTUS)

YouTube

energy sped
Jumbonet
M-Partner
Zuziak
APR
daf-mal
Lombard Smok
Phone Spa
Intermarche
Archiwum
BGP
MediaSort
Lesniczowka
Kiki Car Care
E-paka
Eltom-bud
Kostka
KUK
Jarmużek
Pod Szyszkami
Robstal