Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Nagrodzono uczestników rozgrywek Playareny

2019-07-05
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Nagrodzono uczestników rozgrywek Playareny
Nagrodzono uczestników rozgrywek Playareny

30 czerwca odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu 2018/2019 Playareny. Organizatorzy nagrodzili najlepsze drużyny i wyróżniających się zawodników.

 

Mistrzem Playareny został Pancom Zduny, a tytuł wicemistrzowski przypadł zespołowi A Seree Tee. Te dwa najlepsze teamy otrzymały bilety na finały mistrzostw Polski szóstek. Na ostatnim miejscu podium znalazły się Żubry.

Na szczeblu drugoligowym najlepsza okazała się Guantanamera, która w nagrodę weźmie udział w turnieju Trzy Rogi Karny. Jest to nowa impreza, skierowana do drużyn z niższych lig. W II lidze na podium znalazły się także B.N.O.T. i Canold.

Nagrodzono również wyróżniających się piłkarzy. I tak tytuł najlepszego bramkarza trafił do Kamila Krzysztofowicza (Albatrosy), najskuteczniejszym strzelcem został Mateusz Wachowiak (Żubry), za najlepszego gracza U’20 uznano Artura Pautera (A Seree Tee), na najlepszego zawodnika defensywnego wybrano Macieja Stefańskiego (Pancom), a na najlepszego ofensywnego – Kamila Kaźmierczaka (Albatrosy). Z kolei miano najlepszego zawodnika ligi przypadło Danielowi Gasztykowi (Igloo).

(LENA)

Sorry, there are no polls available at the moment.
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
M-partner
Matyla