Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Najzdolniejsi uczniowie otrzymali stypendia

2017-09-22
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Edukacja
  4. /
  5. Najzdolniejsi uczniowie otrzymali stypendia
Najzdolniejsi uczniowie otrzymali stypendia

W minioną środę w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Kołłątaja w Krotoszynie po raz kolejny odbyła się uroczystość pod nazwą „Najzdolniejsi w powiecie”. Ideą tych spotkań jest wspieranie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu, promowanie osiągnięć i dostrzeganie ich potencjału.

 

W trakcie uroczystości starosta Stanisław Szczotka wraz z Januszem Baszczyńskim, członkiem Zarządu Powiatu Krotoszyńskiego, wręczyli zdolnej młodzieży dyplomy potwierdzające przyznanie stypendiów. W ten sposób uhonorowano 35 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całego powiatu krotoszyńskiego.

Stypendium opiewa na kwotę 500 zł. – Myślę, że 35 uczniów, którzy otrzymali stypendia, to już bardzo dużo – mówił S. Szczotka. – Gratuluję wszystkim. Dziękuję wam za wielki trud, jaki włożyliście w naukę. Podziękowania należą się również waszym wychowawcom oraz rodzicom. Liczę na to, że edukacja w szkołach ponadgimnazjalnych będzie na najwyższym poziomie merytorycznym. Życzę wam dalszych sukcesów w nauce – podsumował starosta.

Spotkanie „Najzdolniejsi w powiecie” uświetnił występem zespół muzyczny Smile, który tworzą uczniowie i absolwentka z trzech krotoszyńskich szkół ponadgimnazjalnych.

(NOVUS)

Archiwum
Gościniec
Aparatus
BETA
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Serafiniak
Impuls
Corner
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...