Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Najzdolniejsi uczniowie otrzymali stypendia

2017-09-22
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Edukacja
  4. /
  5. Najzdolniejsi uczniowie otrzymali stypendia
Najzdolniejsi uczniowie otrzymali stypendia

W minioną środę w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Kołłątaja w Krotoszynie po raz kolejny odbyła się uroczystość pod nazwą „Najzdolniejsi w powiecie”. Ideą tych spotkań jest wspieranie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu, promowanie osiągnięć i dostrzeganie ich potencjału.

 

W trakcie uroczystości starosta Stanisław Szczotka wraz z Januszem Baszczyńskim, członkiem Zarządu Powiatu Krotoszyńskiego, wręczyli zdolnej młodzieży dyplomy potwierdzające przyznanie stypendiów. W ten sposób uhonorowano 35 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całego powiatu krotoszyńskiego.

Stypendium opiewa na kwotę 500 zł. – Myślę, że 35 uczniów, którzy otrzymali stypendia, to już bardzo dużo – mówił S. Szczotka. – Gratuluję wszystkim. Dziękuję wam za wielki trud, jaki włożyliście w naukę. Podziękowania należą się również waszym wychowawcom oraz rodzicom. Liczę na to, że edukacja w szkołach ponadgimnazjalnych będzie na najwyższym poziomie merytorycznym. Życzę wam dalszych sukcesów w nauce – podsumował starosta.

Spotkanie „Najzdolniejsi w powiecie” uświetnił występem zespół muzyczny Smile, który tworzą uczniowie i absolwentka z trzech krotoszyńskich szkół ponadgimnazjalnych.

(NOVUS)

Archiwum
Impuls
Serafiniak
Leaderschool
Fachstol baner
Brykczyński
BETA
Aparatus
Galeria Krotoszynska
Krajowe Centrum Dopłat
vEdukacja
Vademecum

Ankieta

Kto zostanie piłkarskim mistrzem Polski?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...