2. /
  4. /
  5. Nasi na Grand Prix...
Hieronim Marszałek WYBORY

We wrześniu przedstawiciele Stowarzyszenia Krotoszyńska Liga Darta rywalizowali w 1. i 2. Grand Prix POD w Chorzowie. Ze srebrnym medalem Grand Prix Cup z zawodów wróciła Anna Kowalczyk.

Pierwszego dnia imprezy odbyły się turnieje par, a w dwóch kolejnych toczyły się zmagania indywidualne. Najlepiej z reprezentantów krotoszyńskiego klubu poradziła sobie Anna Kowalczyk. W Grand Prix Cup, czyli turnieju dla osób, które odpadły z turnieju głównego, zajęła drugie miejsce. W finale Anna Kowalczyk uległa 2:3 Marcie Malczewskiej.

Trzeciego dnia w indywidualnych rozgrywkach ze swoich grup wyszli Anna Kowalczyk, Adrian Jasiński oraz Maciej Wieszczeczyński. Ten ostatni w fazie pucharowej był bliski awansu do dalszej rundy, ale – prowadząc już 2:0 – ostatecznie przegrał ze swoim rywalem 2:3.
– Chciałbym podziękować Urzędowi Miejskiemu w Krotoszynie oraz firmie Daf-Mal, Intermarche Krotoszyn, Fach-Stol i Victus Kobierno. – powiedział Przemysław Pawlicki, prezes Stowarzyszenia Krotoszyńska Liga Darta.