2. /
  4. /
  5. Nasi zawodnicy w czołówce
webTax

3 września wokół Trzemeszna po raz drugi zorganizowano Letni Bieg Trzech Jezior. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy z Krotoszyna.

Trasa trzech biegów – na dystansach 15,10 i 5 km – wiodła wokół malowniczych jezior w powiecie gnieźnieńskim. Najdłuższy odcinek pokonało 193 zawodników. W krótszych biegach rywalizowało 114 uczestników.

Na dystansie 5 km startowali biegacze z Krotoszyna. Monika Jadczak na ostatnich metrach biegu wyprzedziła swoją rywalkę w kategorii open i zajęła trzecie miejsce z czasem 23:03. W kat. K16 również była trzecia.

Rozpoczynający swoją przygodę z biegami Kacper Filipek uplasował się na siódmej pozycji w kat. M16 z wynikiem 29:34. Piotr Jadczak uzyskał czas 23:41 i w kat. M40 był czwarty.