Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Nasz duet na drugim stopniu podium

2019-06-06
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Nasz duet na drugim...
Nasz duet na drugim stopniu podium

Znakomicie powiodło się Przemysławowi Pawlickiemu i Adrianowi Jasińskiemu na VI Mistrzostwach Leszna w Steel Darta. Krotoszyński duet w zmaganiach deblowych zajął drugie miejsce.

 

Pierwszego dnia zawodów do rywalizacji przystąpiło 17 par, które walczyły w czterech grupach. Po dwie najlepsze awansowały do fazy pucharowej. Przemysław Pawlicki i Adrian Jasiński pewnie przebrnęli rozgrywki grupowe. W ćwierćfinale ograli Adamczaka i Szenajcha 4:3, a w półfinale przegrywali już 0:2 z obrońcami tytułu, Maciejem Łuczakiem i Sławomirem Cieślakiem, aby podnieść się z kolan i wygrać 4:2. W finale nasi darterzy nie dali rady Danielowi Makiewiczowi i Konradowi Pawłowskiemu, zajmując drugie miejsce. Tym samym P. Pawlicki powtórzył swój wyczyn z ubiegłego roku, kiedy grał w parze ze Sławomirem Olszewskim.

Nazajutrz w indywidualnym turnieju uczestniczyło 41 panów i cztery panie. W męskiej rywalizacji triumfował Sebastian Steyer, który w całym turnieju oddał zaledwie dwa legi. Wszyscy krotoszyńscy gracze zakończyli rywalizację na fazie grupowej. Wśród kobiet najlepsza była Izabela Bajer, drugie miejsce zajęła Anita Krysicka z Krotoszyna, a czwarta była kolejna krotoszynianka – Danuta Pawlicka z Krotoszyna.

(GRZELO)

FOT. Steel Dart Leszno

Sorry, there are no polls available at the moment.
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
M-partner
Matyla