Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Nasze zespoły na podium

2019-03-15
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Nasze zespoły na podium
Nasze zespoły na podium

Za nami pierwszy z dwóch turniejów eliminacji Klubowych Mistrzostw Wielkopolski Minisiatkówki Dziewcząt. W zawodach rywalizowały krotoszyńskie drużyny – UKS Trójka, UKS Polon oraz UKS Piast.

 

Pięć miast w Wielkopolsce – Piła, Szamotuły, Turek, Ostrzeszów i Krotoszyn – gościło żeńskie ekipy siatkarskie. W hali sportowej przy ulicy Olimpijskiej zaprezentowały się zespoły dwójek (rocznik 2008), trójek (rocznik 2007) oraz czwórek (rocznik 2006).

W najmłodszej kategorii walczyło 19 teamów. Na drugim miejscu sklasyfikowany został UKS Polon I. Zwyciężyły dziewczęta z UKS I Czerwoniak. Nasz powiat reprezentowały także UKS Piast I (6. miejsce), UKS Polon III (7), UKS Polon II (12), UKS Trójka II (13-19), UKS Trójka I (13-19), UKS Piast II (13-19) i UKS Piast III (13-19).

W kategorii trójek rywalizowało 12 zespołów. Drugie miejsce zajął UKS Piast I. Z kolei UKS Polon I był piąty, UKS Trójka II – szósty, UKS Piast II uplasował się na ósmej lokacie, a UKS Trójka I sklasyfikowany został na pozycjach 10-12.

Do zmagań czwórek przystąpiło dziewięć drużyn. Na trzecim miejscu uplasowały się dziewczęta UKS Polon I, a tuż za podium znalazł się UKS Trójka II. Szósta lokata przypadła Polonowi II. Stawkę zespołów zamknęły natomiast UKS Trójka I i UKS Piast.

Organizatorzy turnieju dziękują za wsparcie burmistrzowi Franciszkowi Marszałkowi i firmie Rodon Witcars, a także zawodniczkom UKS Trójka i KKS Astra za sędziowanie młodszym koleżankom. Drugi etap eliminacji zaplanowano na 24 marca.

(GRZELO)

FOT. Michał Kobuszyński

Ankieta

Co myślisz na temat podwyższenia diet przez krotoszyńskich radnych?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...
Archiwum
Jandy Kabarety
W starym stylu
Impuls
Banaszak
Galeria Kroto
BETA
Mazi Owczarz
Leaderschool
Fachstol baner
Serafiniak
Jarmużek
Kamienica
Wojno
M-partner
Matyla