Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Nie udzielił pierwszeństwa

2017-12-03
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Na sygnale
  4. /
  5. Nie udzielił pierwszeństwa
Nie udzielił pierwszeństwa

30 listopada w miejscowości Chachalnia doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych i busa. Przyczyną zdarzenia było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu.

 

Wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu dróg. W pojazdach podróżowało osiem osób. Decyzją będących na miejscu służb medycznych jedna z nich wymagała przewiezienia do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w rozbitych pojazdach. Po zakończonych czynnościach policyjnych strażacy usunęli z jezdni pozostałości po zdarzeniu.

Przyczyną wypadku było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę samochodu Fiat Ducato, który wykonywał manewr skrętu w lewo. – Doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem marki Ford Fiesta, który z kolei uderzył w pojazd marki Renault Laguna. Kierowca tego ostatniego auta został przetransportowany do szpitala, lecz nie stwierdzono poważniejszych obrażeń. Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 500 zł – informuje Bartosz Karwik z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

(NOVUS)

FOT. PSP Krotoszyn

Gościniec
Archiwum
Aparatus
BETA
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Serafiniak
Impuls
Corner
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...