Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Nie udzielił pierwszeństwa

2017-12-03
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Na sygnale
  4. /
  5. Nie udzielił pierwszeństwa
Nie udzielił pierwszeństwa

30 listopada w miejscowości Chachalnia doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych i busa. Przyczyną zdarzenia było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu.

 

Wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu dróg. W pojazdach podróżowało osiem osób. Decyzją będących na miejscu służb medycznych jedna z nich wymagała przewiezienia do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w rozbitych pojazdach. Po zakończonych czynnościach policyjnych strażacy usunęli z jezdni pozostałości po zdarzeniu.

Przyczyną wypadku było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę samochodu Fiat Ducato, który wykonywał manewr skrętu w lewo. – Doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem marki Ford Fiesta, który z kolei uderzył w pojazd marki Renault Laguna. Kierowca tego ostatniego auta został przetransportowany do szpitala, lecz nie stwierdzono poważniejszych obrażeń. Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 500 zł – informuje Bartosz Karwik z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

(NOVUS)

FOT. PSP Krotoszyn

Archiwum
Impuls
Serafiniak
Leaderschool
Fachstol baner
Brykczyński
BETA
Aparatus
Galeria Krotoszynska
Krajowe Centrum Dopłat
vEdukacja
Vademecum

Ankieta

Kto zostanie piłkarskim mistrzem Polski?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...