2. /
  4. /
  5. Nokaut w drugiej połowie
OPEN GLOBAL

W pierwszej odsłonie spotkania Victorii Ostrzeszów z Astrą Krotoszyn trwała wymiana ciosów. Na przerwę z jednym golem przewagi schodzili miejscowi. Po zmianie stron ostrzeszowianie znokautowali nasz zespół, zdobywając aż cztery bramki.

Krotoszynianie objęli prowadzenie po pięknym uderzeniu Szymona Polowczyka, który posłał piłkę w samo okienko bramki miejscowych. Niedługo potem kontuzji mięśnia dwugłowego nabawił się doświadczony Dariusz Reyer, w efekcie czego musiał opuścić boisko, co niewątpliwie wpłynęło na losy pojedynku.

Po chwili rzutu karnego nie wykorzystał Maciej Stawiński, ale krótko po tej sytuacji Victoria wyrównała za sprawą Eryka Młoczyńskiego. Astra ponownie wyszła na prowadzenie w 32. minucie po strzale Karola Krystka z rzutu wolnego.

To tylko rozsierdziło gospodarzy, którzy od tego momentu zaczęli niepodzielnie panować na murawie. Przed przerwą zdołali jeszcze dwa razy pokonać krotoszyńskiego bramkarza, a po zmianie stron dołożyli kolejne cztery trafienia i wygrali aż 7:2. Po dwa gole strzelili Robert Skrobacz i Maciej Stawiński.

W następnej kolejce krotoszynianie zagrają na własnym boisku z Polonusem Kazimierz Biskupi.

Victoria Ostrzeszów – Astra Krotoszyn 7:2 (3:2)

BRAMKI: 0:1 – Szymon Polowczyk (6’), 1:1 – Eryk Młoczyński (20’), 1:2 – Karol Krystek (32’ wolny), 2:2 – Robert Skorbacz (37’), 3:2 – Maciej Stawiński (44’), 4:2 – Robert Skrobacz (63’), 5:2 – Michał Mazurek (75’), 6:2 – Maciej Sipurzyński (85’), 7:2 – Maciej Stawiński (87’)

ASTRA: Jarysz – Jankowski, Stachowiak (70’ Piwowar), Krystek, Olejnik, Juszczak, Kuszaj, Budziak, Gmerek, Polowczyk, Reyer (18’ Marciniak)