Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Nowe budzi się do życia

2019-04-16
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Kultura
  4. /
  5. Nowe budzi się do...
Nowe budzi się do życia

Tak! Przyszła wiosna, choć ostatnie dni niestety raczej jej nie przypominają, to w ofercie Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury nowe budzi się do życia. Wraz z nastaniem wiosny nowe zajęcia stałe KOK-u, czyli Przychodnia Terapii Śpiewem, którą prowadzi utalentowana śpiewaczka, Malwina Paszek. Zajęcia odbywają się we wtorki o godz. 18.30 w KOK-u i są bezpłatne. Warto raz w pędzącym tygodniu poświęcić chwilę na odpoczynek, odstresowanie się i ukojenie nerwów przy pomocy m.in. własnego głosu. Gorąco polecamy!

W kwietniu czekają nas dwa duże wydarzenia taneczno-muzyczne. W widowisku „Usłyszeć taniec” wystąpią wybitni polscy artyści, reprezentujący różne kultury muzyczne, którzy wystawią na scenie kina niezwykle barwny spektakl różnych form stepowania. Zapraszamy w piątek, 26 kwietnia, o godz. 19.00. Bilety można nabyć w kasach KOK-u i kina oraz online. Koniecznie zobaczcie ten niesamowity spektakl w Krotoszynie, bo kolejna okazja pewnie nieprędko się pojawi.

Na drugie bardzo ważne dla nas przedstawienie, którym jest premiera musicalu „Król Lew”, biletów niestety już dawno nie ma, ale chodzą słuchy, że jest szansa na wystawienie go w Krotoszynie raz jeszcze, o czym będziemy informować. „Król Lew” to produkcja grupy teatralno-filmowej KOKERSI, działającej przy KOK-u i kierowanej przez dwie pełne pasji i zaangażowania dziewczyny – Zuzannę Kozinę-Błauciak i Magdalenę Tomczak. Dziewczyny wraz z całą grupą oraz zespołami tanecznymi KOK-u od kilku miesięcy ciężko pracują nad musicalem, który pokazany zostanie w krotoszyńskim kinie w sobotę, 27 kwietnia, o godz. 19.00. Czekamy i trzymamy kciuki.

Na koniec krótkie zaproszenie do wzięcia udziału w eliminacjach do dwóch ciekawych konkursów. Pierwszy to wracający do kalendarza imprez konkurs Krotoszyńskie Talenty i oferta do młodzieży w wieku 13-21 lat z terenu powiatu krotoszyńskiego. Drugi to eliminacje powiatowe Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2019. Jesteśmy przekonani, że talentów wśród Was nie brakuje, więc już dziś zachęcamy do wysyłania zgłoszeń. Szczegóły konkursowe i dużo więcej kultury zawsze na www.kok.krotoszyn.pl.

MACIEJ KAROLEWSKI (Krotoszyński Ośrodek Kultury)

Sorry, there are no polls available at the moment.
Blending
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
Matyla
M-partner