Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

O bezpieczeństwie z zespołem Blue Cafe

2019-02-07
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. O bezpieczeństwie z zespołem...
O bezpieczeństwie z zespołem Blue Cafe

Już po raz kolejny w krotoszyńskim kinie Przedwiośnie zorganizowano seminarium informacyjne pod hasłem „Bezpiecznie – chce się żyć”. Pomysłodawcą przedsięwzięcia, do którego włączyli się także krotoszyńscy policjanci, jest Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

 

Celem tej inicjatywy jest zwiększenie świadomości na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym i skutków łamania przepisów drogowych. Sala kina była wypełniona po brzegi. Spotkanie podzielone było na dwie części – edukacyjno-profilaktyczną i artystyczną.

Najpierw pokazano krótki film „Zaraz wracam”, nakręcony przez młodzież, mówiący o tym, jak ważne są odblaski. Prowadzący seminarium asp. sztab. Maciej Bednik z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Poznaniu przedstawił dane obrazujące stan bezpieczeństwa ruchu drogowego w województwie wielkopolskim na tle całego kraju.

Z kolei koordynator ds. profilaktyki społecznej Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie, sierż. sztab. Bartosz Karwik, mówił o bezpieczeństwie na drogach powiatu krotoszyńskiego. Przypomniał wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym, do jakich doszło na naszym terenie.

W części artystycznej wystąpił zespół Blue Cafe. Oklaskom nie było końca.

(NOVUS)

 

FOT. KPP Krotoszyn

Ankieta

Co myślisz o planowanym strajku nauczycieli i ich żądaniach?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...
Archiwum
Intermarche
W starym stylu
Impuls
Banaszak
Galeria Kroto
BETA
Mazi Owczarz
Leaderschool
Fachstol baner
Serafiniak
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
M-partner
Matyla