Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Obra lepsza od Białego Orła

2017-11-11
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Obra lepsza od Białego...
Obra lepsza od Białego Orła

W ostatnim w tym roku meczu ligowym na własnym boisku Biały Orzeł Koźmin Wlkp. uległ wyżej sklasyfikowanej Obrze 1912 Kościan 0:1. Gola na wagę kompletu punktów dla gości strzelił w pierwszej połowie Mateusz Boroń.

 

W 32. minucie Obra wyszła z szybką kontrą. Do zagranej z lewego skrzydła przed pole karne piłki dobiegł Mateusz Boroń i pięknym uderzeniem z dystansu pokonał Patryka Szulca, który nie miał żadnych szans na skuteczną interwencję.

Najlepszą okazję dla Orłów zmarnował Jakub Szymkowiak, który tuż przed przerwą przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gości. W pierwszej połowie optyczną przewagę mieli gospodarze, którzy próbowali ataku pozycyjnego. Brakowało jednak ostatniego podania. Przy jednej z akcji bliski skierowania piłki do własnej bramki był jeden z graczy Obry, lecz futbolówka przeleciała tuż obok słupka.

Po zmianie stron goście kontrolowali sytuację na boisku, nie dopuszczając do zagrożenia pod swoją bramką. W ostatnim meczu przed przerwą zimową Orły zagrają na wyjeździe z PKS-em Racot.

(GRZELO)

 

Biały Orzeł Koźmin Wlkp. – Obra 1912 Kościan 0:1 (0:1)

BRAMKA: 0:1 – Mateusz Boroń (32’)

BIAŁY ORZEŁ: P. Szulc – Majusiak, Grodzki (80’ Derwich), Skowron, Czabański – Idzikowski, Wach, J. Szymkowiak, M. Szymkowiak (70’ Maciejewski) – Gałczyński, Błażejczak (65’ M. Szulc)

FOT. Bartłomiej Szymczak

Archiwum
Gościniec
Aparatus
BETA
Mazi Owczarz
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Impuls
Serafiniak
Wojno
Kamienica
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...