Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Obrońcy tytułu na kolanach

2019-12-10
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Obrońcy tytułu na kolanach
Obrońcy tytułu na kolanach
Najfinanse text

W niedzielę rozegrana została trzecia kolejka Krotoszyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Jak zwykle drużyny zafundowały kibicom mnóstwo emocji. Strzelecki popis dali piłkarze Żubrów. Wysokiej porażki doznali obrońcy tytułu mistrzowskiego.

 

Na inaugurację kolejki zmierzyły się ekipy Navy Seals i Creative. Mimo iż pierwszy z tych zespołów przegrywał już 0:2, to jednak, po zaciętej walce, zwyciężył 4:3.

W pojedynku Żubrów z Octagonem padło aż 18 goli, przy czym 16 z nich było dziełem teamu Żubrów, który już po pierwszej połowie prowadził 8:0. Po przerwie Żubry były tak samo skuteczne, a rywali stać było na dwa trafienia. Cztery razy do siatki trafił Michał Grzęda.

Trzecie spotkanie zakończyło się remisem. Albatrosy prowadziły 3:1 z Pancomem, ale zdunowska drużyna zdołała doprowadzić do wyrównania.

Emocji nie brakowało w meczu A Seree Tee i MTV Rozdrażew. W początkowej fazie konfrontacja była wyrównana, rozdrażewianie wyszli na prowadzenie 2:1. Potem jednak ekipa AST wzięła się do pracy i ostatecznie wygrała 8:4. Trzy gole dla zwycięzców strzelił Dawid Przybyszewski.

Na zakończenie kolejki ostre strzelanie urządziła sobie ekipa Tom-Kar Kobierno, która rozgromiła aż 10:0 mistrzów KLHPN z poprzedniego sezonu, czyli Ekipę z Sulmierzyc. Cztery trafienia zaliczył Patryk Perz.

Za najlepszego gracza drugiej kolejki uznano Jakuba Golińskiego z Creative. Nagrodę dla niego ufundował Urząd Miejski w Krotoszynie.

(LENA)

YouTube

Pałac w Orli
MediaSort
energy sped
BGP
Jumbonet
Robstal
Intermarche
daf-mal
Lombard Smok
M-Partner
Kiki Car Care
Zuziak
APR
Archiwum
Get Free
Active Zone
Kostka
KUK
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Jarmużek