Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ADOMIX

Odzyskano skradziony motocykl

2022-05-13
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności Milicz, Na sygnale
  4. /
  5. Odzyskano skradziony motocykl
Odzyskano skradziony motocykl
Centnas

10 maja policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca gminy Krośnice, który kilka miesięcy temu dopuścił się kradzieży terenowego motocykla o wartości 10 tysięcy złotych. Sprawcy grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

 

Do zdarzenia doszło w bliżej nieokreślonym terminie w Krośnicach, gdzie pojazd, niezabezpieczony, stał na jednej z posesji. Sprawa nie była wcześniej zgłoszona policji, gdyż właściciel od dłuższego czasu przebywa poza miejscem zamieszkania i nie wiedział o zaistniałym fakcie. Funkcjonariusze ustalili, że motocykl skradł 28-letni mieszkaniec gminy Krośnice.

Mężczyznę zatrzymano 10 maja i do czasu dokładnego wyjaśnienia sprawy trafił do policyjnego aresztu. Motocykl odzyskano – znajdował się u mieszkańca gminy Trzebnica, który kilka tygodni wcześniej kupił go od zatrzymanego. Jednoślad został zabezpieczony przez policjantów i ma być zwrócony właścicielowi.

– Zatrzymany w trakcie przesłuchania usłyszał zarzut dokonania kradzieży motocykla o wartości 10 tysięcy złotych. Po przesłuchaniu został zwolniony. Policjanci wyjaśniają okoliczności sprawy, w tym ewentualny udział podejrzanego w innych przestępstwach – informuje podinsp. Sławomir Waleński z KPP w Miliczu.

(FENIX)

 

FOT. KPP Milicz

YouTube

Archiwum
VADEMECUM
BGP
Dietetyk Kaźmierczak
JARANET A
JARANET b
Bubble Painter
IMPULS ZDUNY
ZAKOCHANY W DREWNIE
BHP RABENDA
PROFAL
MATYLA
Eltom-bud
TK DACHY
Jarmużek
INNOWACYJNE FINANSE
LAGUNA
BETA
IGLOO
Oring
KLIMA-PARTNER
Zajączek
Pro-Home4You