Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Archiwum

Ogłoszenie

Contact Information
Contact HR Navigator
+48505176000
Kraków
More Information
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie 2000-2500 EUR netto,
• Dużą samodzielność i niezależność – zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B,
• Bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym,
• Wsparcie we wdrożeniu na stanowisko,
• Pracę w dynamicznym środowisku.

Opis stanowiska:
• Odpowiedzialność za zakwaterowanie i wykwaterowanie delegowanych Pracowników,
• Prowadzenie szkoleń wprowadzających dla nowych Pracowników,
• Wsparcie w pracach administracyjnych związanych z dokumentacją pracowniczą.

Wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w Agencji Pracy Tymczasowej),
• Mile widziany własny samochód na dojazd.

Kontakt:
Ogłoszenie zostało wyświetlone 74 razy.

BGP
Archiwum
BHP RABENDA
JARANET b
Jarmużek
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
ZAKOCHANY W DREWNIE
Zajączek
IMPULS ZDUNY
MATYLA
TK DACHY
EDI
JARANET A