Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Pod Szyszkami Krotoszyn
Pod Szyszkami Koźmin

Ogłoszenie

Contact Information
Contact HR Navigator
+48505176000
Kraków
More Information
Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową,
- stawkę brutto: 12,43-14,00 euro brutto/h,
- legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
- zapewnienie bezpłatnego zakwaterowania,
- pracę w systemie zmianowym,
- możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy.

Zadania:
- kontrola i monitoring maszyn produkcyjnych,
- umiejętność rozpoznawania i eliminowania błędów,
- usuwanie usterek,
- wykonywanie prostych zadań konserwacyjnych i naprawczych.

Wymagania:
- pierwsze doświadczenie w pracy z maszynami,
- doświadczenie zawodowe w obróbce drewna,
- niezawodność, wysoki poziom zaangażowania i duch zespołowy,
- gotowość do pracy zmianowej i w soboty,
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

+48 505 176 000
Ogłoszenie zostało wyświetlone 149 razy.

Agencja Reklamowa GL
DAP TRANS
MRÓWKA - KROTOSZYN
Motosdodoła
INNOWACYJNE FINANSE
ZAKOCHANY W DREWNIE
IMPULS ZDUNY
EDI
Dietetyk Kaźmierczak
Jarmużek
Zajączek
MATYLA
BHP RABENDA
TK DACHY
BGP