Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Ograniczony dostęp do urzędu

2020-10-15
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Ograniczony dostęp do urzędu
Ograniczony dostęp do urzędu
Pałac w Orli tekst

Wczoraj Dariusz Dębicki, burmistrz Sulmierzyc, ogłosił, iż w związku ze wzrastającym zagrożeniem zachorowania na COVID-19 oraz zakwalifikowaniem powiatu krotoszyńskiego do czerwonej strefy ryzyka, wprowadza ograniczenia w dostępie klientów do miejscowego Urzędu Miejskiego.

 

– Ze względu na bezpieczeństwo swoje i innych proszę, aby ograniczać wizyty w urzędzie do minimum. Jeżeli jednak załatwienie sprawy wymaga osobistego stawiennictwa, proszę, by w urzędzie pojawiła się tylko osoba, której dana sprawa dotyczy i która nie wykazuje żadnych objawów chorobowych. Klienci powinni nosić maskę ochronną, ale dopuszczalne jest też zakrywanie twarzy i nosa np. apaszką, czy chustą – zakomunikował D. Dębicki (na zdjęciu).

Obsługa klientów odbywa się w holu urzędu. Petenci proszeni są o wchodzenie pojedynczo i kierowanie się do okienka w celu przywołania odpowiedniego pracownika. Przy stanowisku może przebywać tylko jedna osoba. Osoby towarzyszące (za wyjątkiem osoby towarzyszącej osobie z niepełnosprawnością, tłumacza języka migowego, pełnomocnika lub rodzica z dzieckiem) nie mogą podejść do stanowiska razem z osobą obsługiwaną. – Mieszkańców zachęcamy do kontaktów telefonicznych bądź za pośrednictwem adresów e-mail – czytamy w komunikacie burmistrza.

Na stronie internetowej Sulmierzyc można znaleźć wszelkie numery telefonów.

(ANKA)

 

FOT. Archiwum

 

YouTube

Pałac w Orli
MediaSort
energy sped
BGP
Jumbonet
Robstal
Intermarche
daf-mal
Lombard Smok
M-Partner
Kiki Car Care
Zuziak
APR
Archiwum
Active Zone
Kostka
KUK
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Jarmużek