2. /
  4. /
  5. Orły w półfinale!
PANCOM

W ćwierćfinałowym meczu Okręgowego Pucharu Polski koźmińskie Orły nie dały żadnych szans Błękitnym Chruszczyny, zwyciężając aż 6:1. W półfinale Biały Orzeł zagra z Orłem Mroczeń.

Koźminianie objęli prowadzenie w 24. minucie, kiedy to po błędzie bramkarza Błękitnych Hubert Roszczak wpakował piłkę do siatki. Gospodarze odpowiedzieli bardzo szybko za sprawą Mateusza Straburzyńskiego, który wyrównał po znakomitym uderzeniu z rzutu wolnego. Pięć minut później Orły znów prowadziły po samobójczym trafieniu Zbigniewa Krupki. Jeszcze przed przerwą na 3:1 podwyższył Fabian Wosiek.

Po zmianie stron koźmiński zespół kontrolował grę i dołożył jeszcze trzy trafienia. Bramkarza miejscowych pokonali Szymon Hajdasz, Tomasz Miedziński i Marcin Kaczmarek, który wykorzystał rzut karny. Warto dodać, iż oba zespoły kończyły mecz w dziesiątkę. Z koźmińskiej drużyny czerwoną kartkę zobaczył Patryk Bierla.

Półfinał z Orłem Mroczeń koźminianie rozegrają 23 października.