2. /
  4. /
  5. Orły zgarnęły komplet punktów
VISUS

W drugiej kolejce klasy okręgowej Biały Orzeł Koźmin Wlkp. podejmował drużynę Jarota II Jarocin Witaszyce. Gospodarze zwyciężyli 3:2.

Na prowadzenie koźminian wyprowadził już w 13. minucie Krzysztof Czabański po rozegraniu rzutu rożnego. Miejscowi co i rusz stwarzali zagrożenie pod bramką rywali, ale nie mieli szczęścia. Aż do 44. minuty, kiedy to Wojciech Kamiński strzelił drugiego gola.

Po zmianie stron na kolejne trafienie nie trzeba było długo czekać. Kilka minut po wznowieniu gry Mateusz Pijanowski wpisał się na listę strzelców. W 70. minucie spotkania sędzia podyktował rzut karny dla drużyny z Witaszyc. Krzysztof Matuszak wykorzystał jedenastkę. W doliczonym czasie gry goście mieli kolejny rzut karny i ponownie skutecznym egzekutorem okazał się K. Matuszak. Na doprowadzenie do remisu goście nie mieli już czasu.

BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP. – JAROTA II WITASZYCE 3:2 (2:0)

1:0 – Krzysztof Czabański (13)
2:0 – Wojciech Kamiński (44)
3:0 – Mateusz Pijanowski (53)
3:1 – Krzysztof Matuszak (70′ karny)
3:2 – Krzysztof Matuszak (93′ karny)

BIAŁY ORZEŁ: Wronecki – Pijanowski, Roszczak, Konopka, Maciejewski, Kaźmierczak, Kamiński (85′ Nowakowski), Skowroński (68′ Dolata), Borowczyk (83′ Hajdasz), Lis, Czabański