2019-10-13
  2. /
  4. /
  5. Orły znów wygrywają

Po niespodziewanej porażce w poprzedniej kolejce klasy okręgowej Biały Orzeł Koźmin Wlkp. wrócił na właściwy tor i tym razem zgarnął trzy punkty. Nasza drużyna pokonała 2:0 LKS Czarnylas.

W pierwszej połowie koźminianie mieli przewagę, co udokumentowali dwoma trafieniami. W 15. minucie Fabian Wosiek przejął piłkę po prostopadłym podaniu, minął rywala i umieścił piłkę w siatce. W 37. minucie gospodarze przejęli futbolówkę, która szybko powędrowała do F. Wośka, a ten po raz drugi wpisał się na listę strzelców.

Po przerwie miejscowi kontrolowali sytuację na boisku i mogli podwyższyć prowadzenie, ale brakowało skutecznego wykończenia akcji. Rywale w końcowym fragmencie meczu śmielej zaatakowali, lecz bardzo dobrze spisywali się defensorzy i bramkarz Białego Orła.

Biały Orzeł Koźmin Wlkp. – LKS Czarnylas 2:0 (2:0)

BRAMKI: 1:0 – Fabian Wosiek (15′), 2:0 – Fabian Wosiek (37′)

BIAŁY ORZEŁ: Wronecki – Bierla, Roszczak, Zieliński (70′ Ratajczyk), Konopka, Maciejewski, Oleśków, Kubot (46′ Szulc), Borowczyk, Hajdasz (75′ Miedziński), Wosiek