Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Osobówką w betonowy slup

2017-11-02
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Na sygnale
  4. /
  5. Osobówką w betonowy slup
Osobówką w betonowy slup

Rankiem 28 października na drodze krajowej nr 36, między miejscowościami Kobylin a Smolice, samochód osobowy uderzył w betonowy słup oświetleniowy. Kierująca autem kobieta została przewieziona do szpitala.

 

Betonowy słup wskutek uderzenia złamał się i runął na dach pojazdu. W chwili przybycia straży pożarnej kobieta kierująca osobówką znajdowała się pod opieką służb medycznych. Poszkodowaną przewieziono do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Działania straży pożarnej polegały na sprawdzeniu napięcia na słupie oświetleniowym przy użyciu detektora napięcia HOT STICK. Ponadto strażacy odłączyli zasilanie w uszkodzonym pojeździe, a po wykonaniu czynności dochodzeniowych przez policję usunęli słup w miejsce niestwarzające zagrożenia. Akcja trwała ponad trzy godziny.

– Kierująca samochodem marki Peugeot mieszkanka gminy Kobylin nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem, który uderzył w słup lampy oświetleniowej. Kobieta była trzeźwa. Została ukarana mandatem w wysokości 100 zł – informuje Piotr Szczepaniak z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

(NOVUS)

FOT. PSP Krotoszyn

Archiwum
Gościniec
Aparatus
BETA
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Serafiniak
Impuls
Corner
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...