Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped

Ostatnie dni głosownia!

2018-02-13
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Ostatnie dni głosownia!
Ostatnie dni głosownia!

Dobiega końca głosowanie w trzeciej edycji Plebiscytu SPORTOWIEC POWIATU KROTOSZYŃSKIEGO 2017 pod patronatem Starosty Krotoszyńskiego, organizowanego przez naszą redakcję! Wybieracie jak zawsze SPORTOWCA ROKU, ale także SPORTOWĄ IMPREZĘ ROKU oraz – co jest nowością – SPORTOWĄ OSOBOWOŚĆ ROKU!

Na naszej liście znajduje się 15 sportowców, 15 osobowości sportowych i 3 imprezy sportowe. Plebiscyt zakończy się Sportową Galą w Restauracji Leśniczówka, w trakcie której nagrodzimy także SPORTOWĄ NADZIEJĘ POWIATU. Tego wyboru dokona kapituła, powołana przez starostę krotoszyńskiego. Znajdą się w niej przedstawiciele lokalnych mediów oraz osoby z poszczególnych gmin, zajmujące się sportem. Dla SPORTOWEJ NADZIEI POWIATU starosta krotoszyński ufunduje roczne stypendium.

UWAGA – głosowanie potrwa do 18 lutego, do godziny 23.59. Zgodnie z regulaminem dostęp do klasyfikacji online zostanie wyłączony 48 godzin przed zakończeniem głosowania, tj. 16 lutego o godz. 23.59.

Dla głosujących przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody. Będą to m.in.:

– dwa bony dla 10-osobowej grupy na paintball plus 100 kulek na osobę – o wartości 500 zł każdy, ufundowane przez firmę Sniper Paintball

– bon o wartości 100 zł na usługi fizjoterapeutyczne, ufundowany przez Gabinet Terapii Manualnej i Rehabilitacji Leczniczej mgr Paweł Owczarz – trzy bony na usługi fizjoterapeutyczne o wartości 170 każdy, ufundowane przez Fizjoterapię Osteopatię Bartłomiej Nowak

– cztery bony o wartości 100 zł każdy na zajęcia z pływania, ufundowane przez UKS Jedynka Krotoszyn

– dwa bony o wartości 250 zł każdy na serwis samochodowy, ufundowane przez Mechanikę Pojazdową Sławomir Augustyniak

– pięć bonów na zajęcia dla dzieci o wartości 100 zł każdy, ufundowanych przez Akademię Piłkarską Reissa

– dwa karnety na zajęcia o wartości 120 zł każdy, ufundowane przez Family Fit

– jeden pakiet laboratoryjny o wartości 227 zł (w tym: badania podstawowe – morfologia z rozmazem, OB., mocz+osad, transaminazy, glukoza, lipidogram) i markery nowotworowe (Ca 125, Ca 19-9, Ca 15-3, Cea, Psa,) / dwa pakiety rehabilitacyjne o wartości 160 zł każdy (w tym: masaż gorącymi kamieniami + masaż oczu BREO + zabieg parafinowy na dłonie), ufundowane przez Cer-Medic.

O nagrody będą mogli ubiegać się uczestnicy, którzy oddadzą minimum jeden głos w dowolnej kategorii i wyślą na adres redakcji (redakcja@glokalna.pl) maila z argumentacją wyboru do 18 lutego, do godz. 23.59. W treści maila należy także podać numer telefonu, z którego oddano głos.

W klasyfikacji sportowców mamy nowego lidera. Obecnie (stan na 13 lutego, godz. 12.00) prowadzi sumoka Aron Rozum, który ma 31,1% głosów. Druga jest bilardzistka Weronika Karwik – 20,1%, a trzecia darterka Marta Pawlicka – 16,8%. Kolejne pozycje zajmują Justyna Olejniczak (biegi), Jagoda Poślednik (sumo), Agnieszka Nowak (trójbój siłowy), Olimpia Robakowska (sumo), Katarzyna Trafankowska (karate), Krzysztof Kubik (kolarstwo) i Robert Baran (zapasy).

W kategorii OSOBOWOŚĆ SPORTOWA nadal prowadzi piłkarka ręczna plażowa Sylwia Bartkowiak – 51,7%. Na drugą lokatę wskoczyła trenerka bilarda, Ilona Galeja – 28,9%. Trzeci jest lekkoatleta Czesław Roszczak – 11%. Za podium plasują się pływak Konrad Powroźnik, siatkarka Daria Paszek, siatkarz Łukasz Kaczmarek.

Jeśli chodzi o imprezy sportowe, to póki co największe uznanie Czytelników zyskuje LOGinLAB, które wyprzedza IV Krotoszyńskie Igrzyska w Sumo i Summer Cup.

Regulamin PLEBISCYTU dostępny jest na www.glokalna.pl. Klasyfikację on-line można śledzić na: http://www.glokalna.pl/rusza-sportowy-plebiscyt/

(ANKA)

JAK GŁOSOWAĆ?

Wyślij SMS pod nr 72051 (koszt 2,46 zł z VAT) o treści SPRT. lub OSB. lub IMP., podając numer kandydata według wzoru:

SPRT.16

OSB.16

IMP.4

Zwiększ liczbę głosów jednym sms-em!

Oddaj 5 głosów na swojego faworyta. Wyślij sms o tej samej treści na numer 74567 (koszt 4,92 zł z VAT).

Oddaj 10 głosów! Wyślij sms o tej samej treści na numer 76567 (koszt 7,38 zł z VAT).

Archiwum
Impuls
Serafiniak
Leaderschool
Fachstol baner
Brykczyński
BETA
Aparatus
Galeria Krotoszynska
Krajowe Centrum Dopłat
vEdukacja
Vademecum
Merlin
M-partner

Ankieta

Która reprezentacja wygra mundial w Rosji?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...