Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Ostatnie godziny głosowania!

2017-11-05
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Ostatnie godziny głosowania!
Ostatnie godziny głosowania!

Dziś o północy poznamy laureata Plebiscytu na Ulubionego Proboszcza Powiatu Krotoszyńskiego w 2017 roku. To już ostatnie godziny głosowania w szóstej edycji naszej zabawy, która cieszy się wielką popularnością wśród naszych Czytelników. Im bliżej końca, tym bardziej zaskakujące zmiany zachodzą w klasyfikacji…

 

Na naszej liście znajduje się 27 proboszczów z terenu powiatu krotoszyńskiego. Zachęcamy do głosowania, bo to już ostatnie godziny. Za kilkanaście godzin dowiemy się, z działań którego proboszcza jesteście zadowoleni najbardziej.

A tymczasem w czołówce coraz większe niespodzianki. Wprawdzie pierwszą lokatę nadal utrzymuje ks. kan. Ryszard Muszyński z Parafii Oczyszczenia NMP w Starymgrodzie, który ma obecnie 27,2% oddanych głosów (stan na 5 listopada, godz. 11.00), ale na drugiej pozycji niespodziewanie znalazł się ks. kan. Robert Dadacz z Parafii NMP Królowej Korony Polskiej w Nowej Wsi – 20,7%. Na trzecie miejsce spadł ks. Włodzimierz Dubis z Parafii św. Izydora Oracza w Biadkach – 18,6%. Czwarty jest ks. kan. Janusz Giera z Parafii św. Stanisława Bpa w Kobylinie – 13,5%, a piąty – ks. Łukasz Żurawski z Parafii Świętej Trójcy w Lutogniewie – 10,9%.

Na kolejnych miejscach są ks. Maciej Krulak z Parafii św. Marcina Bpa w Borzęciczkach, ks. Kazimierz Wawrzyniak z Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Wyganowie i ks. kan. Zygmunt Lewandowski z Parafii św. Wawrzyńca w Koźminie Wlkp.

Zapowiada się pasjonująca walka do ostatnich minut głosowania. Zwycięzcę poznamy o północy. Wtedy to nasza zabawa dobiegnie końca. Klasyfikację on-line można śledzić przez całą dobę na http://www.glokalna.pl/ulubiony-proboszcz-powiatu-krotoszynskiego2017/.

(ANKA)

Jak głosować?
Wyślij sms pod nr 71051 (koszt 1,23 zł z VAT) o treści PROBOSZCZ., podając numer kandydata według wzoru: PROBOSZCZ.28

Zwiększ liczbę głosów jednym sms-em!

Oddaj 3 głosy na swojego faworyta. Wyślij sms o tej samej treści na numer 72051 (koszt 2,46 zł z VAT).

Oddaj 10 głosówWyślij sms o tej samej treści na numer 76567 (koszt 7,38 zł z VAT).

Szczotka
Kosiarski
Wronecki
Borska
Rozum
Archiwum
Aparatus
BETA
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Serafiniak
Impuls
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...