Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Owocna współpraca szkoły z hufcem pracy

2020-06-24
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Edukacja
  4. /
  5. Owocna współpraca szkoły z...
Owocna współpraca szkoły z hufcem pracy
Aparatus reklama w artykule

W Urzędzie Miejskim w Kobylinie odbyło się spotkanie z przedstawicielami krotoszyńskiego Hufca Pracy 15-2. Głównym celem było omówienie współpracy tej jednostki z kobylińską Branżową Szkoła I stopnia.

 

W spotkaniu udział wzięli Mirosław Sikora – zastępca burmistrza Kobylina, Katarzyna Jackowska – dyrektor Branżowej Szkoły I stopnia w Kobylinie, Zbigniew Kurzawa – komendant Hufca Pracy w Krotoszynie, Agnieszka Kwiatkiewicz – starszy wychowawca HP 15-2.

Od wielu lat obie placówki wzajemnie się wspierają w obszarze wychowania i kształtowania wiedzy oraz umiejętności zawodowych, artystycznych czy informatycznych młodych ludzi. Krotoszyński hufiec angażuje uczniów do udziału w bogatej ofercie konkursów tematycznych, sportowych i innych. Stwarza możliwości podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy, szkolenia, a także udział w projektach unijnych.

Na spotkaniu omówiono osiągnięcia uczniów, którzy w latach poprzednich oraz w tym roku szkolnym uczestniczyli w konkursach zaproponowanych przez Ochotnicze Hufce Pracy. Warto dodać, że mimo epidemii młodzież z kobylińskiej szkoły nader chętnie brała udział w owych konkursach, organizowanych przez HP 15-2.

OPRAC. (ANKA)

FOT. www.kobylin.pl

YouTube

energy sped
Robstal
Jumbonet
Intermarche
Lesniczowka
Lombard Smok
Phone Spa
Kiki Car Care
Zuziak
Archiwum
APR
daf-mal
BGP
M-Partner
MediaSort
E-paka
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Kostka
KUK
Jarmużek