Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Ozłocony Konrad Powroźnik

2017-11-25
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Ozłocony Konrad Powroźnik
Ozłocony Konrad Powroźnik

Znakomicie spisał się Konrad Powroźnik w XXI Międzynarodowym Mitingu Pływackim Niesłyszących w Poznaniu. Medalista XXIII Letnich Igrzysk Olimpijskich Głuchych zdobył w stolicy Wielkopolski aż sześć złotych krążków.

 

Po lipcowych igrzyskach w Turcji Konrad zdecydował się na zmiany. – Obecnie doskonalę swoje umiejętności w nowym klubie – WKS-ie Śląsk Wrocław – mówi. – Dzień rozpoczynam treningiem w wodzie – od 6.30 do 8.15. Kolejne ćwiczenia, już w hali, mam od 16.00 do 17.00, a później ponownie pływam w basenie. Więcej wolnego czasu mam w weekendy, gdyż w soboty mam tylko poranny trening. Po nim wchodzimy do zimnej wody, ewentualnie sauny, by zrelaksować się po ciężkim tygodniu – dodaje nasz pływak.

K. Powroźnik ma już za sobą starty na Grand Prix w Łodzi i Oświęcimiu. W listopadzie świetnie spisał się w mitingu pływackim na krótkim basenie w Poznaniu. – Zająłem pierwsze miejsca na 50 m i 100 m klasycznym, 50 i 100 m motylkowym, 100 i 200 m zmiennym. Przygotowuję się do Mistrzostw Europy Niesłyszących, które odbędą się w lipcu w Lublinie – oznajmia zawodnik, który 24 listopada rozpoczął kolejne zgrupowanie w ramach przygotowań do ME.

(GRZELO)

Szczotka
Kosiarski
Wronecki
Borska
Rozum
Anna Długa
Archiwum
Aparatus
BETA
Brykczyński
Leaderschool
Fachstol baner
Serafiniak
Impuls
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...