2. /
  4. /
  5. Pancom i Żubry gonią...
OPEN GLOBAL

Topnieje przewaga ekipy A Seree Tee nad goniącymi ją rywalami. Porażkę lidera wykorzystały Pancom Zduny i Żubry, które zgarnęły komplety punktów.

Po pierwszej połowie zespół Igloo prowadził z AST dwoma golami. W drugiej odsłonie lider ruszył do ataków i zdobył kontaktową bramkę. Ale po jednej z kontr przeciwnicy ponownie mieli przewagę dwóch trafień, co zupełnie załamało graczy AST. Lider już się nie podniósł i przegrał aż 1:6. Hat trickiem popisał się Daniel Panek.

Trzy punkty straty do AST, po zwycięstwie 5:4 nad MTV Rozdrażew, mają Żubry. Był to bardzo zacięty mecz, a sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Dla wygranych po dwa gole strzelili Wojciech Szczepaniak i Maciej Kwieciński.

Pewne zwycięstwo odniosły Albatrosy, gromiąc Hornets 17:2. Pięć razy do siatki trafił Arkadiusz Szczotka, a cztery – Sebastian Kaźmierczak. Pato Błonie pokonało 6:4 drużynę Hasta La Vista. Dla zwycięzców trzy bramki zdobył Gerard Czubak. Walkowerem swoje spotkania wygrały Pancom (7:0 z LZS-em) i Creative (7:0 z Octagonem).

Do końca sezonu zostały już tylko trzy kolejki. Z powodu opadów deszczu niedzielne mecze drugiej ligi zostały przełożone na połowę czerwca.