Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Pancom i Żubry gonią lidera

2019-05-13
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Pancom i Żubry gonią...
Pancom i Żubry gonią lidera

Topnieje przewaga ekipy A Seree Tee nad goniącymi ją rywalami. Porażkę lidera wykorzystały Pancom Zduny i Żubry, które zgarnęły komplety punktów.

 

Po pierwszej połowie zespół Igloo prowadził z AST dwoma golami. W drugiej odsłonie lider ruszył do ataków i zdobył kontaktową bramkę. Ale po jednej z kontr przeciwnicy ponownie mieli przewagę dwóch trafień, co zupełnie załamało graczy AST. Lider już się nie podniósł i przegrał aż 1:6. Hat trickiem popisał się Daniel Panek.

Trzy punkty straty do AST, po zwycięstwie 5:4 nad MTV Rozdrażew, mają Żubry. Był to bardzo zacięty mecz, a sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Dla wygranych po dwa gole strzelili Wojciech Szczepaniak i Maciej Kwieciński.

Pewne zwycięstwo odniosły Albatrosy, gromiąc Hornets 17:2. Pięć razy do siatki trafił Arkadiusz Szczotka, a cztery – Sebastian Kaźmierczak. Pato Błonie pokonało 6:4 drużynę Hasta La Vista. Dla zwycięzców trzy bramki zdobył Gerard Czubak. Walkowerem swoje spotkania wygrały Pancom (7:0 z LZS-em) i Creative (7:0 z Octagonem).

Do końca sezonu zostały już tylko trzy kolejki. Z powodu opadów deszczu niedzielne mecze drugiej ligi zostały przełożone na połowę czerwca.

(GRZELO)

FOT. Dominik Góral

Sorry, there are no polls available at the moment.
Robstal
Blending
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
Matyla
M-partner